9 червня ц.р. начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома взяла участь в урочистій  церемонії  відкриття навчально-практичного центру з підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування у Чортківському  вищому професійному училищі.

 

 Символічну стрічку при вході в Центр, у присутності керівників району, міста Чорткова, смт. Заводське, депутатів Тернопільської обласної ради, Даріуша Буковського – президента Фундації культури буття і люди Республіки Польщі, всечесних отців, педагогічного колективу і учнів закладу, перерізав  голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна.

Створення  навчально-практичного центру дозволить забезпечити не тільки якісну первинну професійну підготовку учнів, але й запровадити професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації дорослого населення з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

Довідково: за більше як 30 років діяльності училище підготувало понад 7 тис.  кваліфікованих робітничих кадрів для Тернопільської області. На даний час у ВПУ навчаються 582 учні. Відповідно до Плану пріоритетних дій уряду на 2016 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.05.2016 року №418-р, передбачено реалізацію пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за трьома професіями в 25 професійно-технічних навчальних закладах України, в тому числі з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» на базі ДНЗ «Чортківське ВПУ».

З цією метою створення цього навчально-практичного центру, модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази з державного бюджету виділено 628 тис. гривень. Крім цього, з обласного бюджету додатково заплановано виділити 600 тис. гривень для здійснення ремонтних робіт.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч