Останні дні червня стали святковими в професійно-технічних навчальних закладах області. На урочистих лінійках випускникам 2017 року вручали документи про освіту та відзнаки за особливі успіхи в навчанні.

 

30 червня актова зала Тернопільського вищого професійного училища № 4 ім. Михайла Паращука зустрічала 96 випускників та їхніх батьків святковою музикою і піснями.

З вітальними словами до випускників та їхніх батьків звернувся директор училища Грищук Іван Михайлович, митрофорний протоієрей Свято - Троїцького Духовного центру в честь Данила Галицького о. Богдан Заяць, класний керівник групи №37 ШЛМ , викладач –методист Плисюк Олександра Іллівна, мати випускниці Шульган Галина Богданівна.

Кульмінацією свята стало вручення відмінникам – випускникам дипломів з відзнакою, а ученицям Шульган Ірині і Шульган Галині золоту та срібну медалі.

Директор училища Грищук Іван Михайлович відзначив, що вперше в історії професійно-технічної освіти Тернопільщини і нашого училища Шульган Галина стала переможцем Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика і відзначена Президентською стипендією. Понад 30 -ти випускникам були вручені грамоти дирекції училища за успіхи у навчанні, розвитку і пропаганди фізичної культури та спорту, самодіяльної художньої і технічної творчості.

Традиційним у Тернопільському вищому професійному училищі технологій та дизайну стало проведення святкової урочистої лінійки, присвяченої випуску учнів. Адже цьогоріч випуск у навчальному закладі ювілейний - 30-й! Сто сімдесят учнів отримали дипломи кваліфікованого робітника, 14 із них - дипломи з відзнакою. Звучали зворушливі напутні слова директора училища Чайки Галини Іванівни, прощальні слова випускників, їх батьків, слова благословіння духовних отців. Звуки останнього дзвоника переплелися із звуками вальсу...

Усі зичили випускникам успішної, легкої і світлої життєвої дороги, добра і удачі, здоров’я і радості, професійного зростання і щасливої особистої долі!

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч