12 липня 2017 року начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома перебувала в МОН України, де брала участь у робочій зустрічі з керівництвом Міністерства з питань перспективного розвитку профтехосвіти.

 

Заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей і директор департаменту професійної освіти Микола Кучинський вели мову з керівниками територіальних органів управління освітою про подальший розвиток професійно-технічної освіти, зокрема щодо визначення базових закладів профтехосвіти, в яких створюватимуться навчально-практичні центри.

 

Довідково: на базі Чортківського ВПУ у червні цього року відкрито навчально-практичний центр з підготовки учнів за робітничою професією «Монтажник санітарно-технічнизх систем та устаткування». Здійснено необхідні заходи щодо організації з 01 вересня ц.р. такого центру за професією «Швачка. Кравець. Закрійник» у Підволочиському професійному ліцеї. Погоджено з МОН України про функціонування на базі Шумського професійно-технічного училища навчально-практичного центру з підготовки фахівців за професією «Тракторист-машиніст сільсько-господарського виробництва»

Крім цього, в області успішно працюють навчально-практичні центри з вивчення нових будівельних технологій фірми «КНАУФ» та «Хенкель Баутехнік (Україна)» на базі державних навчальних закладів: Тернопільське ВПУ технологій і дизайну, Тернопільський центр ПТО та Борщівський професійний ліцей. У жовтні 2017 року заплановано відкриття навчально-практичного центру з вивчення нових будівельних технологій фірми «Снєжка-Україна» на базі Тернопільського ВПУ № 4 ім. М.Паращука. Такі заходи дають можливість значно оновити навчально-матеріальну базу ПТНЗ за рахунок інвестицій роботодавців, соціальних партнерів та сприяти якісній підготовці робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб економіки.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч