25 липня ц.р. начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома перебувала з робочою поїздкою у Збаразькому, Шумському та Кременецькому районах, де перевіряла стан готовності закладів освіти до нового 2017/2018 н.р.

 

У державних навчальних закладах – Тернопільському професійному коледжі з посиленою військовою та фізичною підготовкою, Шумському професійно-технічному училищі, Кременецькому професійному ліцеї особливу увагу звернула на хід проведення внутрішніх ремонтних робіт навчальних кабінетів, виробничих майстерень, лабораторій, приміщень соціально-побутового призначення, облаштування фасадів, покрівель, територій. Водночас цікавилася вирішенням комплексу завдань з підготовки котелень / паливних, водопровідних, каналізаційних і електричних мереж до осінньо-зимового періоду.

Керівник галузі освіти області детально й вимогливо аналізувала на місцях роботу приймальних комісій, дотримання адміністраціями й виконання ними доведених розпорядженням голови облдержадміністрації від 04.07.2017 р. № 386-од обсягів регіонального замовлення (на 2017/2018 н.р. регіональне замовлення визначено в обсязі – 2789 учнів. Нині його виконано на 70,0 відс. – подані заяви 2217 особами).

За підсумками роботи в зазначених вище районах і закладах профтехосвіти Ольга Хома дала відповідні доручення працівникам управління освіти і науки для вжиття заходів щодо усунення виявлених порушень.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч