Одним з пріоритетних завдань Уряду під час реалізації освітньої реформи є модернізація закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

 

Цей процес спрямований на створення сприятливих умов для якісної підготовки конкурентоспроможних робітничих кадрів, здатних задовольнити потребу сучасного ринку праці Тернопільщини, а також забезпечення громадянам рівного доступу до якісної професійної освіти.

З урахуванням вимог ефективного використання бюджетних коштів, організації заходів енергозбереження для забезпечення належного температурного режиму в опалювальний сезон осінньо-зимового періоду 2017/2018 навчального року в Борщівському професійному ліцеї встановлено нові котли опалювання та обладнання для хімочистки води, на що витрачено кошти в сумі 123 тис. гривень, зокрема на придбання котлів – 53,244 тис. гривень, обладнання хімічної очистки води вартістю 49,900 тис. гривень та теплообмінника вартістю 19,856 тис. гривень. Підключені котли, хімводоочистка та теплообмінник у порівнянні зі старими котлами суттєво вплинули на підвищення температури повітря в навчальному корпусі, гуртожитку ліцею та економію природного газу.

ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» є державним професійно-технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної та повної загальної середньої освіти, зокрема в оволодінні робітничими професіями «електрогазозварник, водій автотранспортних засобів», «кухар, офіціант» та «штукатур, маляр будівельний, монтажник гіпсокартонних конструкцій».


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч