Під час Першого обласного форуму професійної освіти «Освіта. Професія. Кар’єра» 23 заклади професійної освіти нашого краю презентували свої професії, продукцію, вміння та роботу.

 

На цьому заході також побували представники бізнесу області, що є корисним для них у плані знайомств та пошуку кваліфікованих кадрів, яких вони в подальшому можуть запросити до себе на роботу.

Мета масштабного форуму, за словами начальника управління освіти й науки облдержадміністрації Ольги Хоми, – привернути увагу до проблем профтехосвіти державних органів влади, місцевого самоврядування, бізнес-структур та громадянського суспільства; проінформувати молодь про можливості професійної освіти області, про актуальні та перспективні професії, надати фахові консультації щодо питань здобуття професійної освіти; навести комунікації між роботодавцями області та закладами професійної освіти, а також підняти імідж і престиж якісної конкурентоздатної професійної освіти.

«Саме ці завдання ми намагалися сьогодні вирішити й під час панельних дискусій, і під час неформального спілкування як з керівниками навчальних закладів, так і з бізнесом та підприємцями, з представниками влади. Власне, ми поставили собі за мету представити на форумі не тільки заклади професійної освіти, а й провести певну профорієнтацію для наших випускників. Адже кожен з них уже визначився з тією спеціальністю, яку хотів би отримати. Водночас, ми мали можливість показати заклади, в які б вони могли вступити», – зазначила Ольга Хома.

Зацікавлені у такому форумі та презентації закладів професійної (професійно-технічної) освіти й підприємці та бізнес. Адже під час огляду кожен може ознайомитися з навчально-практичною базою й побачити на чому навчаються та як навчаються студенти у цих закладах.

Водночас, як наголосила Ольга Хома, сьогодні Тернопільська обласна державна адміністрація, обласна рада підтримують професійну освіту і залучають в її розвиток кошти не лише державного спрямування, а й обласного.

«Минулоріч ми відкрили три нових навчально-практичних центри із сучасним обладнанням. Цього року також плануємо відкрити ще три навчально-практичних центри. Віримо в те, що за 25 років, хоча би маленькими кроками, але ми повноцінно реформуємо професійну освіту, отримуємо набагато кращу матеріальну-технічну базу і отримаємо кваліфікованого робітника, якого бачить та вимагає наш сучасний бізнес і якого потім із великим задоволення буде запрошувати на свої підприємства та заводи», – підсумувала Ольга Хома.

Фото


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч