З 5 по 7 червня цього року на базі ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму» відбувався ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної освіти з професії «Кравець».

 

Організаторами цього конкурсу виступили Міністерство освіти і науки України, управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, управління освіти і науки Тернопільської міської ради та Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Тернопільській області. Оцінювало професійність і майстерність учасників конкурсу, учнів закладів професійної освіти з усіх куточків України,  незалежне журі в складі працедавців - замовників робітничих кадрів..

Згідно з умовами конкурсу, для перевірки теоретичних знань добиралися тестові завдання зі спеціальних предметів, а практичний тур був спрямований на виконання завдання, що відповідає вимогам  4–го робітничого розряду з професії „Кравець“ і передбачає виготовлення дитячого сарафана 36-го розміру з напіввовняної тканини, напівприталеного силуету, злегка розширеного донизу з вшивними рукавами на половину пройми.

За підсумками конкурсу переможцями стали:

 І місце - Непийвода Світлана – ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму», Тернопільська область;

 ІІ місце - Євлан Марина – ДПТНЗ «Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування», Чернігівська область;

 ІІІ місце - Лата Анастасія – ДНЗ «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну», Херсонська область;

 ІV місце - Гирич Катерина – ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище», Сумська область;

 V місце - Баранцева Поліна – ДНЗ «Кропивницький професійний ліцей побутового обслуговування», Кіровоградська область;

 VІ місце - Алескерова Олена – ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти», Хмельницька область.

Переможців відзначено дипломами, грамотами й цінними подарунками Міністерства освіти і науки України, а також буде нагороджено Президентською стипендією.

Вітали учасників конкурсу Любомир Крупа - заступник голови Тернопільської обласної ради, Ольга Хома – начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Ольга Похиляк – начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради, методист вищої категорії відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" Ольга Богданович, директор НМЦ ПТО у Тернопільській області Леся Гордійчук, голова журі – головний інженер ТДВ "ГАЛІЯ" Галина Ольбрехт, директор Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму Галина Грушко.

Крім, обов’язкової програми, для учасників конкурсу протягом цих днів організовувалися зустрічі, екскурсії, шоу-програми, прогулянки, подорожі та інші цікаві заходи.

Переконані, що перебування  на Тернопільщині конкурсантів  і педагогів, які їх супроводжували, залишиться в них  приємними та незабутніми враженнями.

 

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч