12 червня 2018 року на базі ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму» відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професій агент з організації туризму, адміністратор та викладачів географії, біології.


Під час теоретичної частини засідання розглянуто питання використання хмарних технологій як засобу стимулювання самоосвіти, самовдосконалення учнів і викладачів. Практична частина – «Навчання поза аудиторією» – відбулася у вигляді екскурсії національним природним парком «Північне Поділля».
Учасники екскурсії здійснили мандрівку екологічним пізнавальним маршрутом «Триніг», який проходить територією геолого-ботанічної пам’ятки природи – цікавої форми скелі Тринога, що залишилася від карбонатних пісковиків із дна колишнього Сарматського моря.
Педпрацівники також ознайомилися з цікавою історією смт. Підкамінь, монастиря «Походження Дерева Хреста Господнього» (колишній домініканський монастир), геоморфологічним скельним утворенням Камінь-Велет.
Організаторами цікавої та пізнавальної подорожі були педпрацівники ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму» Гунько С.І., Шуль Х.З., Ломіковська М.І.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч