05 вересня 2018 року відбулось засідання регіональної ради з питань розвитку професійної освіти під головуванням заступника голови Тернопільської обласної ради Крупи Л.Л.

 

У роботі ради брали участь Хома О.З. - начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, Сум І .М. – заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської міської ради, представники обласного центру зайнятості, структурних підрозділів обласної державної адміністрації, обласної ради, профспілкових та громадських організацій, роботодавців та керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Обговорено наступні питання:

  • погодження корегування обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області в 2018 році.
  • погодження корегування обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти міста Тернополя в 2018 році.

За результатами обговорення запланованих питань одноголосно прийняті рішення:

  • погодити обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти області в 2018 році;
  • повторно розглянути 26.09.2018 року питання погодження корегування обсягів регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти міста Тернополя в 2018 році

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч