4 жовтня ц.р. у приміщені шахового клубу «Авангард» відбулися обласні Спортивні ігри з шахів серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

 

Участь у змаганнях брали 15 команд юнаків і 10 команд дівчат (47 осіб).

Серед юнаків перше місце виборов Василь Бартіш (Тернопільський ЦПТО), за ним місця посіли Вадим Мричко (ТВПУ технологій та дизайну) і Валентин Марціяш (ТВПУ №4 ім. М.Паращука).

Серед дівчат найкращі Людмила Ковальчук (Вишнівецький професійний ліцей), Тетяна Заверуха (ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі) і Тетяна Гула (Підгаєцький ПАЛ).

У командному заліку серед юнаків перше місце вибороли шахісти ТВПУ технологій та дизайну, другими стали учні ВПП Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя і третє місце у вихованців Тернопільського центру професійно-технічної освіти.

П’єдестал у дівчат виглядав наступним чином: перше місце – команда Вишнівецького професійного ліцею, друге – в шахісток ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі і третє – дівчата Підгаєцького професійного аграрного ліцею.

Переможці та призери в особистих та командних змаганнях нагороджені грамотами та дипломами Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч