15 січня 2019 року на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області відбулося засідання творчої групи з професій електрогазозварник, монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, стандарти з яких впроваджуються з 1 січня 2019 року.

 

Керівник творчої групи Іваськів О.Ф., заступник директора НМЦ, наголосила на важливості оновлення змісту професійної підготовки кваліфікованих робітників з даних професій у зв”язку з впровадженням СП(ПТ)О на основі компетентнісного підходу та їх значення у формуванні професійної компетентності учнів.

Учасники творчої групи – викладачі та майстри виробничого навчання з 8 закладів професійної освіти області розробили зразки плануючої документації, освітні програми, обговорили робочі навчальні плани. Внесли зміни до навчальних програм та розробили примірне поурочно-тематичне планування.

Члени творчої групи запланували на черговому засіданні обговорити та схвалити робочі освітні програми з професій електрогазозварник, монтажник санітарно-технічних систем та устаткування.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч