Перелік опорних навчальних закладів області та їх філій (станом на 01.09.2017р.)

 

№ з/п

Район/ОТГ

Опорний навчальний заклад

Філії

 Опорні навчальні заклади в районах

1

Бережанський

1. Потуторська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бережанської районної ради Тернопільської області

1. Літятинський НВК «ЗНЗ I-II ступеня - ДНЗ»

2. Жовнівський НВК «ЗНЗ І ступеня - ДНЗ»

3. Посухівський НВК «ЗНЗ I ступеня - ДНЗ»

2

Гусятинський

2. Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 – дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків Хоростківської міської ради Гусятинського району Тернопільської області

4. Хлопівська філія загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад опорного закладу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 2 – дошкільний навчальний заклад» м.Хоростків

5. Карашинська філія загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад опорного закладу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 2 – дошкільний навчальний заклад» м.Хоростків

3

Заліщицький

3. Спеціалізована школа               І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін                 м. Заліщики

6. Печорнівська філія спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики

7. Зеленогайська філія спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики

8. Добрівлянська філія спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики

4

Збаразький

4. Доброводівська загальноосвітня школа              І-ІІІ ступенів Доброводівської сільської ради Збаразького району

9. Малоберезовицька ЗОШ І ступеня

10. Новиківська ЗОШ І ступеня

11. Опрілівська ЗОШ І ступеня

5. Збаразька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Збаразької міської ради

Філій немає.

Довозяться діти з сіл: Тарасівка, Чорний ліс, Базаринці, Розношинці.

5

Козівський

6. Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

12. Геленківська загальноосвітня школа І ступеня філія Козівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

13. Козівківська загальноосвітня школа І ступеня філія Козівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

14. Йосипівська загальноосвітня школа І ступеня філія Козівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

6

Кременецький

7. Горинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради

15. Кушлинська ЗОШ І-ІІ ступенів Кременецької районної ради

16. НВК «ЗНЗ І ступеня – ДНЗ» с. Іванківці Катеринівської сільської ради Кременецького району

7

Лановецький

8. Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради Тернопільської області

17. Краснолуцька філія Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради

18. Якиміська філія Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради

19. Волицька філія Лановецької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради

8

Монастириський

9. Опорний навчальний заклад Монастириської районної ради «Монастириська загальноосвітня школа                І-ІІІ ступенів»

20. Філія Монастириської загальноосвітньої школи            І-ІІІ ступенів «Бертниківська загальноосвітня школа              І ступеня»;

21. Філія Монастириської загальноосвітньої школи            І-ІІІ ступенів «Криницька загальноосвітня школа                       І ступеня»;

22. Філія Монастириської загальноосвітньої школи               І-ІІІ ступенів «Комарівська загальноосвітня школа        І-ІІ ступенів»

9

Тернопільський

10. Комунальний заклад Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради

23. Великолуцька ЗОШ І ступеня

24. Миролюбівська ЗОШ - садок І ступеня

 Опорні навчальні заклади в об’єднаних територіальних громадах

1

Микулинецька селищна рада

11. Микулинецька опорна загальноосвітня школа               І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Теребовлянського району

25.Філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Кривківська ЗОШ І ступеня

26.Філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Конопківська  ЗОШ І ступеня

27. Філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Волянська школа-сад І ступеня

2

Скалатська міська рада

12. Скалатська ЗОШ                  І-ІІІ ступенів Скалатської

     міської ради Підволочиського району

28. Митницька ЗОШ І ступеня

29. Теклівська ЗОШ І ступеня

30. Зарубинецька ЗОШ  І ступеня

3

Борщівська міська рада

13. Стрілковецька ЗОШ           І-ІІІ ступенів Борщівської районної ради

31. Пищатинський НВК «Загальноосвітня школа           І ступеня – дитячий садок»

32. Висічанський НВК «Загальноосвітня школа            І ступеня – дитячий садок»

4

Новосільська сільська рада

14. Новосільська ЗОШ             І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького Новосільської сільської ради Тернопільської області

33.  НВК «Гнилицький ЗНЗ І ст. – ДНЗ» філія  Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького Новосільської сільської ради

34. Шельпаківська філія  Новосільська ЗОШ                І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького Новосільської сільської ради

5

Теребовлянська міська рада

15. Теребовлянська ЗОШ        І-ІІІ ступенів № 1 Теребовлянської

      міської ради

35. НВК «Залав’євська школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад»

36. НВК «Семенівська школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад»

37. Гумниська ЗОШ І-ІІ ступенів

6

Щумська міська рада

16. Шумська ЗОШ                    І-ІІІ ступенів № 1

38. Рохманівська ЗОШ І-ІІ ступенів

39. Залузька ЗОШ І ступеня

40. Онишковецький НВК «ЗНЗ І ступеня – ДНЗ»

7

Підволочиська селищна рада

17. Підволочиська ЗОШ           І-ІІІ ст.  Підволочиської селищної ради

41. Староміщинська філія Підволочиської

ЗОШ І-ІІІ ст.  Підволочиської селищної ради

42. Мисловецька філія Підволочиської

ЗОШ І-ІІІ ст.  Підволочиської селищної ради

8

Залозецька селищна рада

18.Спеціалізована ЗОШ           І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці

43. ЗОШ І ступеня села Гаї за Рудою

44. ЗОШ І ступеня села Піщани

 45. ЗОШ І ступеня села Чистопади

9

Скориківська сільська рада

19. Скориківська ЗОШ             І-ІІІ ступенів Скориківської сільської ради Підволочиського району.

46. НВК «Пальчинський ЗНЗ І-ІІІступенів - ДНЗ»

47. Мединська ЗОШ І-ІІ ступенів

48. Голотківська ЗОШ І ступеня

49. Климковецька ЗОШ І ступеня

10

 

Байковецька сільська рада

20. НВК Лозівська ЗОШ          І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

50. НВК «Дубовецька ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ»

51. Стегниківська ЗОШ І-ІІ ступенів

11

Скала-Подільська селищна рада

21. Скала-Подільська загальноосвітня школа        І-ІІІ ступенів Скала-Подільської селищної громади

52. Турильченський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІст. – дошкільний навчальний заклад»


Facebook

1000 символів ліворуч