У навчально-виховному комплексі «ЗОШ І-ІІІ ст.№2 –дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків, в рамках робочої поїздки побували голова обласної державної адміністрації Степан Барна та начальник управління освіти і науки облдержадміністрації  Ольга Хома, де зустрілися й спілкувалися з педагогічним і учнівським колективами.

 

Цьогоріч школа отримала статус опорного навчального закладу, до якого увійшли Карашинська філія «Загальноосвітня школа І ст. – державний навчальний заклад» та Хлопівська філія «Загальноосвітня школа  І ст».

На потреби закладу виділено державну субвенцію на півтора мільйона гривень. За кошти районного бюджету виготовлено проектно-кошторисну документацію на утеплення спортивної зали та їдальні. За кошти Державного фонду регіонального розвитку і співфінансування Хоростківської міської ради здійснюється проект щодо капітального ремонту даху.

Директор школи Галина Ворона повідомила, що за минулий рік усі учасники навчально-виховного процесу відчули кардинальні зміни у житті школи: оновлено фасад центрального корпусу, максимально забезпечено засобами ІКТ – сучасними комп’ютерами, ноутбуками, мультимедійними дошками, проекторами. У навчальному закладі оновлено шкільні меблі, посуд для їдальні, збудовано смугу перешкод, придбано новий шкільний автобус, закуплено спортивний інвентар, розроблено проект на повну заміну системи опалення.

«Сьогодні ця школа є прикладом того,  як за кілька років зроблено конкретні дії, починаючи від утеплення фасаду і закінчуючи заміною даху. Ми робимо це для того, щоб створити належні комфортні умови для навчання тут. Окрім фінансування з державного бюджету кошти виділяє й Хоростківська громада на умовах співфінансування, що дає спільний результат», – наголосив Степан Барна.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч