Опорні навчальні заклади Тернопільської обласні станом на 01 лютого 2018 року.

 

1 Потуторська загальноосвітня школа І-ІІІ cтупенів 3 Літятинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад  І-ІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад"
Жовнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад  І ступеня -дошкільний навчальний заклад"
Посухівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад  І ступеня -дошкільний навчальний заклад"
2 Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 дошкільний навчальний заклад" м. Хоростків Хоростківської міської ради Гусятинського району Тернопільської області 2 Хлопівська філія загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад опорного закладу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 2 – дошкільний навчальний заклад» м.Хоростків
Карашинська філія загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад опорного закладу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 2 – дошкільний навчальний заклад» м.Хоростків
3 Стрілковецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дитячий садок" 2 Філія Стрілковецького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Пищатинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад"
Філія Стрілковецького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Висічанський навчально-виховний комплекс  "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-дошкільний навчальний заклад"
4 Скала-Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Скала-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області 1 Філія опорного закладу Скала-Подільського навчально-виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Турильченський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Скала-Подільської селищної ради Борщівського району Тернопільської області
4 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ім.О.С.Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м.Заліщики 3 Печорнівська філія (І ступеня) спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики
Зеленогайська філія (І ступеня) спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів   ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики (відбулося пониження ступеня)
Добрівлянська філія (І-ІІ ступенів) спеціалізованої школи І-ІІІ ступенівім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики
6 Доброводівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Доброводівської сільської ради Збаразького району Тернопільської області  3 Малоберезовецька філія І ступеня Іванчанської сільської ради Збаразього району
Новиківська філія І ступеня Новиківської сільської ради Збаразького району
Оприлівська філія І ступеня Новиківської сільської ради Збаразького району
7 Збаразька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Збаразької міської ради Тернопільської області  0    -    
8  Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт.Залізці Зборівського району  Тернопільської області 3  Гаї-за-Рудівська філія І ступеня опорної спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт.Залізці Зборівського району Тернопільської області
Піщанська філія І ступеня опорної спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт.Залізці Зборівського району Тернопільської області
Чистопадівська  філія І ступеня опорної спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт.Залізці Зборівського району Тернопільської області
9 Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1  3  Геленківська загальноосвітня школа І ступеня філія Козівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
Козівківська загальноосвітня школа І ступеня філія Козівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (пониження ступеня)
Йосипівська загальноосвітня школа І ступеня філія Козівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1
10 Горинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради 2 Філія опорного закладу Горинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради Тернопільської області Кушлинська ЗОШ І-ІІ ступенів    
Філія опорного закладу Горинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради Тернопільської області НВК "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня- дошкільний навчальний заклад"  с. Іванківці
11 Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2 Лановецької районної ради Тернопільської області 3 Краснолуцька філія (І ступеня - ДНЗ) Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради
Якиміська філія (І-ІІ ступеня) Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради 
 Волицька філія (І ступеня)Лановецької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради
12 Опорний навчальний заклад Монастириської районної ради "Монастириська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" 3 Філія Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Монастириського району Тернопільської області " Бертниківська загальноосвітня школа І ступеня"
Філія Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Монастириського району Тернопільської області " Криницька загальноосвітня школа І ступеня"
Філія Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Монастириського району Тернопільської області " Комарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів"
13 Підволочиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підволочиської селищної ради Тернопільської області 2 Староміщинська філія Підволочиської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів Підволочиської сещної ради Тернопільської області   (І-ІІ ступеня) 
Мисловецька філія Підволочиської загальноосвітньої школи         І-ІІІ ступенів Підволочиської сещної ради Тернопільської області    (І ступеня-ДНЗ)
14 Новосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького Новосільської сільської ради Тернопільської
області
2 НВК "Гнилицький ЗНЗ 1 ступеня - ДНЗ"філія Новосільської ЗОШ 1-111 ст. імені Мирона Зарицького
Шельпаківська філія філія Новосільської ЗОШ 1-111 ст. імені Мирона Зарицького  (І ступеня)
15 Скалатська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Скалатської міської ради Підволочиського району Тернопільської області 3 Зарубинецька філія ( І ступеня) Скалатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скалатської міської ради Підволочиського району 
Теклівська філія ( І ступеня) Скалатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скалатської міської ради Підволочиського району 
Митницька філія ( І ступеня) Скалатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скалатської міської ради Підволочиського району 
16 Скориківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Скориківської сільської ради Підволочиського району Тернопільської області 4 Мединська філія (І-ІІ ступенів) Скориківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Скориківської сільської ради Підволочиського району 
Пальчинська філія (НВК"ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ") Скориківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Скориківської сільської ради Підволочиського району 
Голотківська філія (І ступеня) Скориківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Скориківської сільської ради Підволочиського району  
Климковецька філія  (І ступеня) Скориківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Скориківської сільської ради Підволочиського району 
17 Комунальний заклад навчально виховний комплекс Мишковицька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Тернопільської районної ради Тернопільської області
2 Великолуцька загальноосвітня школа І ступеня – філія НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
Миролюбівська загальноосвітня школа І ступеня-садок - філія НВК "Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ"
18 Комунальний заклад навчально-виховний комплекс Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад 2 Стегниківська філія (І-ІІ ступенів)  комунального закладу навчально виховоного комплексу "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області 
Дубовецька філія (НВК"ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ")  комунального закладу навчально виховного комплексу "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальногий заклад" Байковецької сільської ради Тернопільського району Тернопільської області.
19 Микулинецька опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради 3 Філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Кривківська ЗОШ І ступеня
Філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Конопківська  ЗОШ І ступеня
Філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Волянська школа-сад І ступеня
20 Опорний заклад Теребовлянської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №1 Теребовлянської міської ради Тернопільської області 3 Філія опорного закладу Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 навчально-виховний комплекс "Залав'євська ЗОШ І ступеня - ДНЗ"


Філія опорного закладу Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 навчально-виховний комплекс "Семенівська ЗОШ І ступеня -ДНЗ"           
Філія опорного закладу Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Гумниська ЗОШ І-ІІ ступенів
21 Шумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 3 Рохманівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
Залузька загальноосвітня школа І ступення
Онишковецький навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - дошкільний навчальний заклад"
22 Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад  с. Великі Гаї” Великогаївської сільської ради Тернопільської області 3 Дичківська філія навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад  с.Великі Гаї” Великогаївської сільської ради Тернопільської області
Білоскірківська філія навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад  с.Великі Гаї” Великогаївської сільської ради Тернопільської області
Красівська філія навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад  с. Великі Гаї” Великогаївської сільської ради Тернопільської області
23 Опорний заклад "Більче-Золотецький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Більче-Золотецької сільської ради Борщівського району Тернопільської області 3 «Монастирська загальноосвітня школа  І ступеня філія опорного закладу Більче-Золотецького навчально-виховного комплексу   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Більче-Золотецької сільської ради Борщівського району Тернопільської області 
«Юр’ямпільська загальноосвітня школа І ступеня  філія опорного закладу Більче-Золотецького навчально-виховного комплексу   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Більче-Золотецької сільської ради Борщівського району Тернопільської області.
«Шершенівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» філія опорного закладу Більче-Золотецького навчально-виховного комплексу   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Більче-Золотецької сільської ради Борщівського району Тернопільської області.  
24 Опорний заклад "Підгаєцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підгаєцької районної ради Тернопільської області" 3 Філія Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів "Білокриницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" 
Філія Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів "Бронгалівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" 
Філія Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів "Поплавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Facebook

1000 символів ліворуч