Перелік опорних навчальних закладів області та їх філій (станом на 01.03.2018р.)

 

№ з/п

Район/ОТГ

Опорний навчальний заклад

Філії

Опорні навчальні заклади в районах

1

Бережанський

1. Потуторська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бережанської районної ради Тернопільської області

1. Літятинський НВК «ЗНЗ I-II ступеня - ДНЗ»

2. Жовнівський НВК «ЗНЗ І ступеня - ДНЗ»

3. Посухівський НВК «ЗНЗ I ступеня - ДНЗ»

2

Гусятинський

2. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Яблунів Гусятинського району

4. Тудорівська філія І-ІІ ступенів

5. Сухоставська філія І ступеня

3

Заліщицький

3. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики

6. Печорнівська філія спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики

7. Зеленогайська філія спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики

8. Добрівлянська філія спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики

4

Збаразький

4. Доброводівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Доброводівської сільської ради Збаразького району

9. Малоберезовицька ЗОШ І ступеня

10. Новиківська ЗОШ І ступеня

11. Опрілівська ЗОШ І ступеня

5. Збаразька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Збаразької міської ради

Філій немає.

Довозяться діти з сіл: Тарасівка, Чорний ліс,

Базаринці, Розношинці.

5

Козівський

6. Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

12. Геленківська загальноосвітня школа І ступеня філія Козівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

13. Козівківська загальноосвітня школа І ступеня філія Козівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

14. Йосипівська загальноосвітня школа І ступеня філія Козівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

6

Кременецький

7. Горинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради

15. Кушлинська ЗОШ І-ІІ ступенів Кременецької районної ради

16. НВК «ЗНЗ І ступеня – ДНЗ» с. Іванківці Катеринівської сільської ради Кременецького району

7

Монастириський

8. Опорний навчальний заклад Монастириської районної ради «Монастириська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

17. Філія Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Бертниківська загальноосвітня школа І ступеня»;

18. Філія Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Криницька загальноосвітня школа І ступеня»;

19. Філія Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Комарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

8

Тернопільський

9. Комунальний заклад Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради

20. Великолуцька ЗОШ І ступеня

21. Миролюбівська ЗОШ - садок І ступеня

9

Підгаєцький

10. Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Підгаєцької районної ради

22. Білокриницька ЗОШ І-ІІ ступенів

23.Бронгалівська ЗОШ І-ІІ ступенів

24. Поплавська ЗОШ І-ІІ ступенів

Опорні навчальні заклади в об’єднаних територіальних громадах

1

Микулинецька селищна рада

1. Микулинецька опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Теребовлянського району

1. Філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Кривківська ЗОШ І ступеня

2. Філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Конопківська ЗОШ І ступеня

3. Філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Волянська школа-сад І ступеня

2

Скалатська міська рада

2. Скалатська ЗОШ І-ІІІ ступенів Скалатської міської ради Підволочиського району

4. Митницька ЗОШ І ступеня

5. Теклівська ЗОШ І ступеня

6. Зарубинецька ЗОШ І ступеня

3

Борщівська міська рада

3. Стрілковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Борщівської районної ради

7. Пищатинський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок»

8. Висічанський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок»

4

Новосільська сільська рада

4. Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького Новосільської сільської ради Тернопільської області

9. НВК «Гнилицький ЗНЗ І ст. – ДНЗ» філія Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького Новосільської сільської ради

10. Шельпаківська філія Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького Новосільської сільської ради

5

Теребовлянська міська рада

5. Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Теребовлянської міської ради

11. НВК «Залав’євська школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад»

12. НВК «Семенівська школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад»

13. Гумниська ЗОШ І-ІІ ступенів

6

Щумська міська рада

6. Шумська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

14. Рохманівська ЗОШ І-ІІ ступенів

15. Залузька ЗОШ І ступеня

16. Онишковецький НВК «ЗНЗ І ступеня – ДНЗ»

7

Підволочиська селищна рада

7. Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст. Підволочиської селищної ради

17. Староміщинська філія Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. Підволочиської селищної ради

18. Мисловецька філія Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ст. Підволочиської селищної ради

8

Залозецька селищна рада

8. Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці

19. ЗОШ І ступеня села Гаї за Рудою

20. ЗОШ І ступеня села Піщани

21. ЗОШ І ступеня села Чистопади

9

Скориківська сільська рада

9. Скориківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Скориківської сільської ради Підволочиського району.

22. НВК «Пальчинський ЗНЗ І-ІІІступенів - ДНЗ»

23. Мединська ЗОШ І-ІІ ступенів

24. Голотківська ЗОШ І ступеня

25. Климковецька ЗОШ І ступеня

10

Байковецька сільська рада

10. НВК Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

26. НВК «Дубовецька ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ»

27. Стегниківська ЗОШ І-ІІ ступенів

11

Скала-Подільська селищна рада

11. Скала-Подільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Скала-Подільської селищної громади

28. Турильченський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІст. – дошкільний навчальний заклад»

12

Великогаївська сільська рада

12. Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с.Великі Гаї» Великогаївської сільської ради

29. Дичківська філія НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с.Великі Гаї» Великогаївської сільської ради

30. Красівська філія НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с.Великі Гаї» Великогаївської сільської ради

31.Білоскірківська філія НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с.Великі Гаї» Великогаївської сільської ради

13

Більче-Золотецька сільська рада

13. Більче-Золотецький НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

32. Шершенівський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів –ДНЗ»

33. Юр’ямпільська ЗОШ І ступеня

34. Монастирська ЗОШ І ступеня

14

Хоростківська міська рада

14. Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 – дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків Хоростківської міської ради Гусятинського району Тернопільської області

35. Хлопівська філія загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад опорного закладу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 2 – дошкільний навчальний заклад» м.Хоростків

36. Карашинська філія загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад опорного закладу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 2 – дошкільний навчальний заклад» м.Хоростків

15

Лановецька міська рада

15. Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради Тернопільської області

37. Краснолуцька філія Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради

38. Якиміська філія Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради

39. Волицька філія Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради

16

Золотниківська сільська рада

16. Вишнівчицька загальноосвітяня школа І-ІІІ ступенів Золотниківської сільської ради Теребовлянського району

40. Гниловодівська ЗОШ І ступеня

41. Котузівська ЗОШ І ступеня

42. Гаворонківська школа-сад І ступеня

17

Теребовлянська міська рада

17. Лошнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Теребовлянської міської ради

43. Сущинська філія

44. Кровинківська фі

лія

 

Усього 27 опорних закладів, із яких 10 – в районах та 17 - в ОТГ.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч