Перелік опорних навчальних закладів області та їх філій

 

з/п

Район/ОТГ

Опорний навчальний заклад

Філії

1

Бережанський

1. Потуторський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад» Бережанської районної ради Тернопільської області

1. Літятинська філія Потуторського НВК «ЗНЗ I-IIІ ступенів - ДНЗ»

2. Жовнівський НВК «ЗНЗ І ступеня - ДНЗ»

3. Посухівський НВК «ЗНЗ I ступеня - ДНЗ»

2

Гусятинський

2. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Яблунів Гусятинського району

4. Тудорівська філія ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Яблунів

5. Сухоставська філія ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Яблунів

3

Заліщицький

3. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики

6. Печорнівська філія спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики

7. Зеленогайська філія спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики

8. Добрівлянська філія спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім. О.С. Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м. Заліщики

4

Збаразький

4. Доброводівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Доброводівської сільської ради Збаразького району

9. Малоберезовицька філія І ступеня Іванчанської сільської ради Збаразького району

10. Новиківська філія І ступеня Новиківської сільської ради Збаразького району

11. Опрілівська філія І ступеня Новиківської сільської ради Збаразького району

5. Збаразька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Збаразької міської ради

Філій немає.

Довозяться діти з сіл: Тарасівка, Чорний ліс, Базаринці, Розношинці.

5

Козівський

6. Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

12. Геленківська загальноосвітня школа І ступеня філія Козівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

13. Козівківська загальноосвітня школа І ступеня філія Козівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

14. Йосипівська загальноосвітня школа І ступеня філія Козівськоїзагальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

6

Кременецький

7. Опорний заклад Горинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради

15. Філія Кушлинська ЗОШ І-ІІ ступенів опорного закладу Горинська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради

16. Філія опорного закладу Горинська ЗОШ І-ІІІ ступенів НВК «ЗНЗ І ступеня – ДНЗ» с. Іванківці Катеринівської сільської ради Кременецького району

7

Монастириський

8. Опорний навчальний заклад Монастириської районної ради «Монастириська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

17. Філія Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Бертниківська загальноосвітня школа І ступеня»;

18. Філія Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Криницька загальноосвітня школа І ступеня»;

19. Філія Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Комарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

8

Тернопільський

9. Комунальний заклад НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Тернопільської районної ради

20. Великолуцька ЗОШ І ступеня – філія комунального закладу НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Тернопільської районної ради

21. Миролюбівська ЗОШ - садок І ступеня – філія комунального закладу НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Тернопільської районної ради

9

Підгаєцький

10. Опорний заклад Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Підгаєцької районної ради

22. Білокриницька ЗОШ І-ІІ ступенів, філія опорного закладу Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Підгаєцької районної ради

23.Бронгалівська ЗОШ І-ІІ ступенів, філія опорного закладу Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Підгаєцької районної ради

24. Поплавська ЗОШ І-ІІ ступенів, філія опорного закладу Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Підгаєцької районної ради

10

Микулинецька селищна рада

11. Микулинецька опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Теребовлянського району

1. Філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Кривківська ЗОШ І ступеня

2. Філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Конопківська ЗОШ І ступеня

3. Філія Микулинецької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Микулинецької селищної ради Волянська школа-сад І ступеня

11

Скалатська міська рада

12. Скалатська ЗОШ І-ІІІ ступенів Скалатської  міської ради Підволочиського району

4. Митницька ЗОШ І ступеня філія Скалатської ЗОШ І-ІІІ ступенів Скалатської міської ради

5. Теклівська ЗОШ І ступеня філія Скалатської ЗОШ І-ІІІ ступенів Скалатської міської ради

6. Зарубинецька ЗОШ І ступеня філія Скалатської ЗОШ І-ІІІ ступенів Скалатської міської ради

12

Борщівська міська рада

13. Стрілковецький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Борщівської міської ради

7. Пищатинський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок»

8. Філія опорного закладу Стрілковецький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Висічанський НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок»

13

Новосільська сільська рада

14. Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького Новосільської сільської ради Тернопільської області

9. НВК «Гнилицький ЗНЗ І ст. – ДНЗ» філія Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького Новосільської сільської ради

10. Шельпаківська філія Новосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Мирона Зарицького Новосільської сільської ради

14

Теребовлянська міська рада

15. Опорний заклад Теребовлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Теребовлянської міської ради

11. НВК «Залав’євська ЗОШ І ступеня – дошкільний навчальний заклад»

12. НВК «Семенівська школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад»

13. Гумниська ЗОШ І-ІІ ступенів

16. Опорний заклад Лошнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Теребовлянської міської ради

14. Сущинська ЗОШ І-ІІ ступенів

15. Кровинківська ЗОШ І-ІІ ступенів

17. Опорний заклад Ласковецька ЗОШ І-ІІІ ст. Теребовлянської міської ради

16. Вербовецька ЗОШ І-ІІ ступенів

17. Романівська ЗОШ І-ІІ ступенів

18.Старомогильницька ЗОШ І-ІІ ступенів

19. Новомогильницька ЗОШ І ступеня

15

Щумська міська рада

18. Шумська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

20. Рохманівська ЗОШ І-ІІ ступенів – філія Шумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

21. Залузька ЗОШ І ступеня – філія Шумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

22. Онишковецький НВК «ЗНЗ І ступеня – ДНЗ» – філія Шумської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

16

Підволочиська селищна рада

19. Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст. Підволочиської селищної ради

23. Староміщинська філія Підволочиської

ЗОШ І-ІІІ ст. Підволочиської селищної ради

24. Мисловецька філія Підволочиської

ЗОШ І-ІІІ ст. Підволочиської селищної ради

17

Залозецька селищна рада

20. Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці

25. Гаї-за-Рудівська філія І ступеня Спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці

26. Піщанська філія І ступеня Спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці

27. Чистопадівська філія І ступеня Спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці

18

Скориківська сільська рада

21. Скориківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Скориківської сільської ради Підволочиського району.

28. НВК «Пальчинський ЗНЗ І-ІІІступенів - ДНЗ»

29.Мединська ЗОШ І-ІІ ступенів

30. Голотківська ЗОШ І ступеня

31. Климковецька ЗОШ І ступеня

19

Байковецька сільська рада

22. Комунальний заклад  НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Байковецької сільської ради

32. Дубовецька філія НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Байковецької сільської ради

33. Стегниківська філія НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Байковецької сільської ради

20

Скала-Подільська селищна рада

23. Скала-Подільський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Скала-Подільської селищної громади

34. Філія опорного закладу Скала-Подільського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Турильченський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІст. – дошкільний навчальний заклад»

21

Великогаївська сільська рада

24. Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с.Великі Гаї» Великогаївської сільської ради

35. Дичківська філія НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с.Великі Гаї» Великогаївської сільської ради

36.Білоскірківська філія НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад с.Великі Гаї» Великогаївської сільської ради

22

Більче-Золотецька сільська рада

25. Опорний заклад «Більче-Золотецький НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Більче-Золотецької сільської ради

37. Шершенівський НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів –ДНЗ» філія опорного закладу «Більче-Золотецький НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

38. Юр’ямпільська ЗОШ І ступеня філія опорного закладу «Більче-Золотецький НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

39. Монастирська ЗОШ І ступеня філія опорного закладу «Більче-Золотецький НВК загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

23

Хоростківська міська рада

26. Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 – дошкільний навчальний заклад» м. Хоростків Хоростківської міської ради Гусятинського району Тернопільської області

40. Хлопівська філія загальноосвітня школа І ступеня опорного закладу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 2 – дошкільний навчальний заклад» м.Хоростків

41. Карашинська філія Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад опорного закладу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№ 2 – дошкільний навчальний заклад» м.Хоростків

24

Лановецька міська рада

27. Лановецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради Тернопільської області

42. Краснолуцька філія Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради

43. Якиміська філія Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради

43. Волицька філія Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради

25

Золотниківська сільська рада

28. Вишнівчицька опорна загальноосвітяня школа І-ІІІ ступенів Золотниківської сільської ради Теребовлянського району

44. Гниловодівська ЗОШ І ступеня 45. Котузівська ЗОШ І ступеня 46. Гаворонківська школа-сад І ступеня

26

Почаївська міська рада

29. Почаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Почаївської міської ради

47. Затишанська ЗОШ І ступеня

48. Старотаразька ЗОШ І-ІІ ступенів

 

Усього 29 опорних закладів, із яких 10 – в районах та 19 - в ОТГ.

Крім того, станом на 01.09.2018 року маємо ще 2 рішення місцевих рад про створення опорних закладів – в Кременецькому та Лановецькому районах, зокрема:

- рішенням Кременецької районної ради від 21 серпня 2018 року № 392 створено опорний заклад Білокриницьку ЗОШ І-ІІІ ступенів (підвезення дітей із 3-х сіл, де були закриті школи);

- рішенням Лановецької районної ради створено опорний заклад на базі Вишгородоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів з 3 філіями;


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч