У Тернопільському навчально-реабілітаційному центрі відбувся шкільний фестиваль "Повір у себе-2017" для старшокласників, метою якого було виявлення творчих надбань дітей, розширення можливостей самовизначення та самореалізації, інтелектуального та творчого розвитку.

 

Фестиваль - це чудова можливість для  втілення дитячих мрій. Так, учні 9-го та 8-А класів майстерно втілили образи нескореної України, темного птаха війни та мужніх захисників нашої Батьківщини у патріотичній композиції «Україна». Нікого не залишила байдужим пісня «Плакала калина», присвячена усім  героям, які загинули за нашу неньку-Україну.

Фея творчості запросили учнів 5-Б класу у чарівний світ музики, де навіть звичайний папір перетворюється на музичний інструмент. Класична музика надихнула учнів 5-А класу на незвичайне виконання твору.

А ось учні з 12-Д класу доклали багато зусиль, щоб гарно і яскраво зазвучала у їхньому виконанні музика народного танцю.

В країну надзвичайної краси запросили усіх глядачів учні 8-А класу.

Сльози розчулення викликала у присутніх композиція «Мама» у виконанні учнів 8-Б класу.

Українська народна пісня «Хлопці-риболовці» зазвучала по-новому у виконанні Василишин Є., Кухарчук К. та Василика В.

Додали гарного настрою глядачам і жартівливий танець і гуморески у виконанні учнів -старшокласників.

З гумором на сучасні проблеми українського суспільства  запросили подивитися глядачів учні 10-их класів. Інсценізація «Фітнес у селі. Аll inclusive» викликала в залі і щирий сміх і змусила замислитися.

Завершив фестиваль дзвінкоголосий шкільний ансамбль із піснею «Україна».

 Шкільний фестиваль – це веселе, пізнавальне та активне свято, на якому було гармонійно поєднані виступи юних, щирих та безпосередніх артистів, які викликали заслужені аплодисменти усіх глядачів.

 

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч