25 жовтня ц.р. завдяки проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» в області відкрили шостий заклад, що забезпечуватиме доступні та комфортні умови для навчання учнів з особливими освітніми потребами.

 

Розташувався центр у приміщенні Бучацької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. У ньому фахівці надаватимуть комплексну психолого-педагогічну допомогу та проводитимуть корекційно-розвиткові заняття з дітками із Бучача, Трибухівців і Золотого Потоку. Уже є 58 заявок на навчання.

Участь в урочистому відкритті центру взяли голова обласної державної адміністрації Степан Барна, голова Бучацької районної державної адміністрації Віталій Бебих, начальники управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома та відділу освіти райдержадміністрації Оксана Мелешко, голови Бучацьких районної та міської рад, директори шкіл.

За словами голови облдержадміністрації Степана Барни, завдяки державній політиці в області протягом кількох місяців спрямовано щонайменше 6 млн. грн. на реалізацію програм підтримки дітей з особливими потребами, зокрема і на облаштування спеціальних класів.

«Завдяки меморандуму про долучення області до проекту Фонду Порошенка Тернопільщина вперше за багато років підняла не лише глобально проблему навчання дітей з особливими освітніми потребами, а й робить конкретні кроки у цьому напрямку. Лише в Тернопільській області проживають близько 13 тисяч дітей, які потребують особливої опіки», - наголосив очільник області під час відкриття ІРЦ.

Голова райдержадміністрації Віталій Бебих щиро подякував усім, хто долучився до цієї справи та пообіцяв всебічно сприяти у діяльності центру.

На роботи по облаштуванню даного центру використано понад 200 тис. грн. з місцевого бюджету, на придбання необхідного обладнання використано кошти в сумі 160,9 тис. грн., в тому числі 144 тис. грн. освітньої субвенції.

Фото

Фото

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч