7 листопада ц.р. Заліщицький обласний багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр відвідали голова облдержадміністрації Степан Барна, який перебував на Заліщанчині з робочим візитом, та керівники місцевих райдержадміністрації Борис Шипітка і районної ради Іван Дрозд.

 

Відбулася зустріч з вихованцями центру, які привітали гостей за українськими традиціями хлібом-сіллю й поетично-музичними композиціями та вручили їм подарунки, виготовлені особисто.

Вихованці закладу сповна відчули теплоту та щирі наміри керівника області як педагога-наставника, який гостинно запросив дітей звертатися зі своїми потребами до нього, пообіцявши в свою чергу й надалі бути чуйним і уважним.

Не обійшлося тут без подарунків, які вручив очільник області неповнолітнім.

Голова Тернопільської ОДА також цікавився життям закладу в цілому й конкретними потребами вихованців.

З цією метою він відвідав початкову школу, зустрівся в класах з учнівсько-педагогічним колективом, поцікавився, як впроваджується в дію Концепція Нової української школи.

Звернув особливу увагу на дошкільне відділення закладу, побував у кімнаті сенсорного і фізичного розвитку, в кабінеті ЛФК, логопедичних кабінетах, в класах допрофесійної та професійно-технічної підготовки, медично-реабілітаційному відділенні, де ознайомився з умовами, діяльністю та результативністю роботи, потребами та пропозиціями.

Учасники освітнього процесу Заліщицького обласного багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру висловили щиру вдячність Степану Барні за високу оцінку їхньої діяльності, за чуйність й уважність до потреб закладу.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч