30 листопада ц. р. у м. Біла Церква Київської області відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар “Науково-методичні засади формування спеціальних компетентностей у дітей з порушеннями інтелектуального розвитку в процесі корекційно-розвиткової роботи”.

 

Науково-методична частина семінару проходила у приміщенні Білоцерківської міської ради, а презентаційна і практична - у Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі № 19.

Тернопільщину на цьому заході представляли завідувач сектора інклюзивної освіти та діловедення управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Галюк та директор Новосільського обласного спеціального навчально-виховного комплексу Дар’я Коменда.

Конкретні шляхи реалізації проблем і завдань з тематики семінару прозвучали у виступах Тетяни Симоненко, начальника відділу спеціальної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, яка, зокрема, розглянула проблему спеціальної школи в сучасному освітньому просторі; Галини Лабайчук, провідного спеціаліста відділу відділу менеджменту освіти Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти”, яка звернула увагу присутніх на формування спеціальних компетентностей у дітей з порушеннями інтелектуального розвитку; Олени Чеботарьової, завідувача відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка про сучасні корекційно-розвиткові технології як важливий чинник формування життєвої компетентності дітей з порушеннями інтелектуального розвитку; Івана Єрмакова, завідувача сектора навчально-методичного забезпечення змісту освіти дітей з особливими освітніми потребами відділу наукового та навчально-методичного забезпечення корекційної та інклюзивної освіти Державної наукової установи “Інститут модернізації змісту освіти” МОН, кандидата історичних наук та інших науковців.

Більше про семінар можна дізнатися за посиланням:

http://osvita-bmr.ucoz.org/news/vseukrajinskij_naukovo_praktichnij_seminar_z_problem_vikhovannja_ditej_z_osoblivimi_osvitnimi_potrebami/2018-11-30-3145?fbclid=IwAR1Eu3KOo2K2ByCtjqUBvhal3e6fOdtUWNSLW3YxGW0G8ChqOyUHDjwgO30.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч