У Теребовлянському навчально-реабілітаційному центрі нещодавно побували студенти та викладачі Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Олександра Барвінського.

Головною метою цієї зустрічі було надання методичної допомоги та розкриття усіх аспектів корекційно-розвиткової роботи з дітьми із особливими освітніми потребами.

Для майбутніх своїх колег  педагоги корекційно-розвиткової роботи Центру організували заняття,  а учні привітали студентів невеличким концертом.

Заняття з корекції мовлення в класах, де навчаються учні з порушенням інтелектуального розвитку, підготували  вчителі-логопеди Демчук Л.Й., Ахріменко В.І. Заняття з розвитку слухо-зоро-тактильного сприймання мовлення та формування вимови у глухих дітей провели  вчителі-дефектологи Федорчук  І.Т. , Ломакіна О.М. ,  Катіна Ж.Б. Також студенти відвідали логоритмічне заняття у 6-Б класі, яке провела вчитель Яценко Н.П.

Ця зустріч була організована завдяки співпраці адміністрації  навчально-реабілітаційного Центру та викладачів Коледжу Гавриленко Н.М. і Обліжок Г.М.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч