14 грудня ц.р. у Підгайцях,  за участі начальника управління освіти науки  облдержадміністрації  Ольги Хоми,  відбулося урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру.


Під час поїздки у Підгаєцький район Ольга Хома зустрілася з головою районної державної адміністрації Аллою Колодницькою, головою районної ради Іриною Баран,  Підгаєцьким міським головою Тетяною Левкович, працівниками відділу освіти, молоді та спорту райдерждміністрації і директорами шкіл.

Керівник галузі освіти області привітала новопризначеного начальника відділу освіти, молоді та спорту Підгаєцької райдержадміністрації Галину Дуду, побажала їй конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях.
Після цього відбулося урочисте відкриття Підгаєцького інклюзивно-ресурсного центру, який створено для забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2-х до 18-ти років та  отримання ними психолого-педагогічної допомоги і забезпечення системного кваліфікованого супроводу.
Символічну стрічку перерізали очільник освіти області Ольга Хома, керівники органів влади району Алла Колодницька та Ірина Баран. Всечесні отці благословили дітей та освятили приміщення інклюзивно-ресурсного центру. З нагоди цієї події відбувся святковий концерт.

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч