21 грудня 2018 року відбулось урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру Бережанської міської ради.

 

У заході брали участь народний депутат України Тарас Юрик, заступник голови облдержадміністрації Олег Валов, а також представники місцевих владних структур.

Новостворений ІРЦ розташований на базі Бережанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. У закладі створено комфортні умови для навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами, корекційно-розвиткові кабінети облаштовано сучасними меблями, необхідним технічним забезпеченням та розвитковим обладнанням.

З цією подією присутніх вітав міський голова Володимир Музичка і щиро подякув усім, хто долучився до цієї справи. Всечесний о. Володимир освятив приміщення Центру та благословив на успішний розвиток кожної дитини – вихованця Інклюзивно-ресурсного центру.

Директор Ірина Сидор запросила присутніх оглянути Центр, ознайомитися із облаштуванням кабінетів для занять. Батьки разом з дітьми мали можливість із захопленням випробувати усі розвиткові зони новоствореної установи. Фахівці ІРЦ проводитимуть комплексну оцінку розвитку дітей віком від 2 до18 років, надаватимуть корекційно-розвиткові послуги відповідно до потреб дітей, забезпечуватимуть педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, надаватимуть консультативну допомогу батькам та педагогам.

Інклюзивно-ресурстний центр провадитиме діяльність з урахуванням таких принципів як: повага та сприйняття індивідуальних особливостей дітей та дотримання найкращих інтересів кожної дитини, доступність освітніх послуг з раннього віку.

За інформацією Бережанської міської ради

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч