У навчально-виховних закладах області реалізовані заходи зі зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти області до початку 2017/2018 навчального року. Крім державних активно залучалися кошти місцевих бюджетів, а також спонсорів та меценатів. Завдяки цьому завершено поточні ремонти класних кімнат, приміщень загального користування (коридорів, майстерень, їдалень), упорядковані спортивно-ігрові майданчики та прилеглі території, тощо.

 

Усі заклади освіти до 1 вересня 100-відсотково підготовлені до навчальних занять і опалювального сезону.

У числі важливих виконаних завдань - ремонт/заміна дахів (при плані 51- проведено заміну у 50 закладах), 50 шкільних приміщень (відремонтовано 48), 15 систем опалення (відремонтовано 14), у 6 закладах освіти проведено ремонт теплових мереж, котелень/паливних (при плані 28 - відремонтовано 28), переведення котелень/паливних з газового опалення на альтернативний вид (планувалося 20- проведено роботи у 4 навчально-виховних закладах). За дев’ять місяців поточного року замінено на енергозберігаючі 2987 вікон та 457 дверей.

Для проведення ремонтно-відновлювальних робіт закладів освіти області використано з державного бюджету 3180, 0 тис. гривень та 42100,0 тис. гривень коштів місцевих бюджетів.

Упродовж першого півріччя 2017 року відкриті нові приміщення дошкільних навчальних закладах у селах Дубівці і Довжанка на 50 дит. місць Тернопільського та с. Богданівка на 25 дит місць Підволочиського районів (в приміщеннях шкіл, які реорганізовано у НВК). Нові реконструйовані приміщення дитячих садків відкрито у с. Жабиня на 30 дит. місць Зборівського та Городище на 25 дит. місць Козівського районів.

Міністерством регіонального розвитку України у 2017 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку затверджено 24 інвестиційні об’єкти галузі «Освіта» у Тернопільській області на загальну суму 43 069,869 тис. гривень, з місцевого бюджету – 14 755, 85 тис. гривень.       

На контролі працівників відділу соцрозвитку завершення спорудження другої черги приміщень Гориглядівської ЗОШ І-ІІ ст. (дитячий садок на 40 дит. місць) Монастириського району, проведення реконструкції приміщень під дитсадок на 80 дит. місць у с. Стінка Бучацького та на 30 дит. місць у с. Нагірянка Чортківського районів, а також приміщення їдальні Теребовлянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Здійснено заходи з енергозбереження й термомодернізації (заміна котлів, дахів, санації будівель тощо ) у 20 навчально-виховних закладах. Нині на визначених об’єктах проведені тендерні процедури, визначено підрядні організації з виконання робіт. Використано коштів державного фонду регіонального розвитку 6,45 млн. гривень та 2,8 млн. гривень з місцевих бюджетів.

За рахунок коштів субвенції з державного бюджету покращено умови надання освітніх послуг учасникам навчально-виховного процесу 42 освітніх закладів об’єднаних територіальних громад області, орієнтовний обсяг фінансувань 34 391, 152 тис. гривень.

Поряд з цим за рахунок субвенцій з державного бюджету, спрямованих на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій, проводиться робота з покращення матеріально –технічної бази 66 навчально-виховних закладів і вже використано на це 28,3 млн. гривень.

Для забезпечення сталого соціально-економічного та екологічного розвитку в 3 навчально-виховних закладах області впроваджено Проекту ЄС/ ПРОООН "Місцевий розвиток організований на громаду".

За кошти обласного бюджету проведено роботи з благоустрою прилеглої території у Новосільському обласному спеціальному навчально-виховному комплексі (199,0 тис.грн.) та закладі освіти І-ІІІ ступенів «Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр» (І черга - 300, 0 тис. грн.).

Через відсутність необхідного фінансування в професійно-технічних та інтернатних навчальних закладах в основному проведені тільки поточні ремонти (за рахунок спеціальних та благодійних коштів).

Увага працівників відділу соцрозвитку спрямована на проведення капітального ремонту котельні Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі та реконструкції системи опалення й котельні Збаразької санаторної школи-інтернату І-ІІІ ст. Тернопільської обласної ради.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч