Прийміть найщиріші вітання з найочікуванішою шкільною подією – святом Останнього дзвоника, чудовою шкільною традицією і теплим родинним святом!

Сьогодні, у 821 навчальному закладі області перегортають ще одну сторінку освітянського літопису майже 105,7 тис. учнів, з яких 4,5 тис. – одинадцятикласників і 9,6 тис. – дев’ятикласників.

Переконана, що вчительські колективи з честю виконали свою високу місію – збагатили школярів глибокими знаннями наук, культури, духовності, скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, сформували високий рівень українського патріотизму, національної свідомості та історичної пам’яті.

Більшості школярам останній дзвоник сповістив про довгоочікувані літні канікули. Тож бажаю їм приємних теплих і сонячних днів, гарного відпочинку, незабутніх яскравих вражень і мандрівок.

Особливою радістю, гордістю і щастям переповнені нині серця вчителів, які на шільних майданчиках спостерігають за результатами своєї вкрай важкої, але надзвичайно важливої освітянської праці – освіченими, розумними, вихованими, патріотично налаштованими цьогорічними випускниками, для яких останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове доросле життя. Упевнена, що на цьому шляху їм вистачить сміливості та наполегливості впевнено йти до обраної мети і взяти на себе відповідальність за власну долю і долю нашої країни.

Щиро вдячна вчителям за самовіддану працю, вічний неспокій, невпинний творчий пошук, педагогічну мудрість, а батькам – за турботу, взаєморозуміння та співпрацю.

Непохитної усім віри й впевненості у завтрашньому дні, здоров’я, сил, натхнення, успіхів у всіх добрих починаннях, радості, миру і злагоди.

 

              З повагою,
начальник управління освіти і науки
Тернопільської облдержадміністрації                                                                 О.З. Хома

 

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.

 

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть наші щирі вітання і побажання Божого благословення, душевної чистоти й рівноваги, добробуту і родинного затишку.

Переконані, що складні випробування, які нині випали на долю всього українського народу ще більше об’єднають нас, зроблять мудрішими, сильнішими, людянішими!

Нехай наша християнська любов і натхненна праця, переможний дух надії, миру, радості, всепрощення додають сил, енергії, наснаги в добрих і корисних справах задля процвітання рідної України.

Миру Вашим оселям, здоров’я Вам і Вашим рідним, а дітям – великої світлої долі.

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

 

 

Працівники управління освіти і науки
Тернопільської облдержадміністрації!

 

1 січня 2017 року – день народження та золотий ювілей у голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки Тернопільщини Людмили Мокей.

З нагоди цих дат від усього серця щиро вітаємо Вас, шановна Людмило Іванівно, й бажаємо невичерпної енергії на шляху здійснення запланованого, крицевого здоров’я, сил, енергії, натхнення для переконливого захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів освітянської спільноти області.

З повагою

Колектив і члени первинної профспілкової організації управління освіти і науки облдержадміністрації!

1 січня 2017 року відзначив свій 70-літній ювілей директор Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Іван Іванович Герц.

Народився ювіляр 1 січня 1947 року в селі Лохово Мукачівського району Закарпатської області.   1965 року вступив до Кременецького педагогічного інституту. Після його закінчення у 1970 році розпочав педагогічну діяльність у школі-інтернаті села Нижні Ворота Воловецького району. Наступні трудові записи: служба в армії, вчитель біології Тернопільської середньої школи № 16, а з 9 січня 1981 р.  – директор Тернопільської обласної станції юних натуралістів.

Під керівництвом  Герца І.І. Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді став одним з провідних позашкільних закладів еколого-натуралістичного профілю України.  Уже вдруге ТОЦЕНТУМ став переможцем відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників».

Його професійність, досвід і помітний вклад у розвиток позашкільної освіти Тернопілля відзначено:

  • нагрудним знаком «Відмінник народної освіти»;
  • почесним званням «Заслужений працівник народної освіти України»;
  • подякою Кабінету Міністрів України;
  • грамотою Верховної Ради України;
  • Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Бажаємо ювіляру бадьорості й сили духу, відмінного здоров’я та невичерпної спраги до життя. В цей і наступні дні на Вашому життєвому шляху нехай все неможливе здійсниться, а задумане стане ближче до реальності.  Успіхів Вам безмежних, творчих планів і професійного довголіття.

 

Працівники управління освіти і науки облдержадміністрації

Шановна Ганно Володимирівно!

Прийміть найщиріші вітання й найкращі побажання з нагоди 55-го дня Вашого народження!

Міцного здоров’я Вам, щастя, радості, родинного затишку, миру та злагоди, успішного здійснення всіх планів і задумів!

Віри, надії, любові й добра на кожен прийдешній день життя!

 

З повагою
колектив управління освіти і науки облдержадміністрації

 

 

Директоре! Учителю! Колего! Сьогодні ми бажаєм щиро Вам
Ще літ та літ під Долі оберегом і хай таланить думам і словам.
Хай сіється розумне, добре, вічне і в юних душах щедро пророста
І мрія Ваша, й праця титанічна і Ваш талант, і Ваша доброта!

23 листопада святкує ювілейний день народження Старко Михайло Васильович – директор Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання.

Педагогічну діяльність Михайло Васильович розпочав у 1981 році на посаді вчителя фізичного виховання цього навчального закладу. Його учні з 1993 по 2001 роки були учасниками й призерами Параолімпійських ігор, чемпіонату Європи,де отримували в нагороду золоті, срібні та бронзові медалі.

З 2001 року Старко М.В. працює заступником директора з виховної роботи, а з 2009 року – керівником інтернатного закладу.

За короткий час перебування на цій посаді зумів підвищити авторитет навчального закладу не тільки серед жителів міста Бережани, а й на обласному рівні.

Нині вже стало звичним для всіх, що в закладі з’явилися нові комп’ютери, сучасні кабінети, майстерні, обладнані затишні спальні, шкільні коридори, відремонтовані корпуси навчального закладу. Тому Старко М.В. має щиру повагу серед працівників школи-інтернату, учнів та батьків, багато з яких свого часу були випускниками школи-інтернату.

За досягнення в педагогічній праці відзначений грамотами органів управління освітою різних рівнів і званнями «Заслужений тренер України» та «Старший вчитель».

Працівники управління освіти і науки обласної державної адміністрації вітають Вас, шановний ювіляре, з побажаннями міцного здоров’я, невсипущої енергії, життєдайних проектів, вдячних учнів, колег і батьків-однодумців, Божої благодаті й щастя земного.

Facebook

1000 символів ліворуч