Відраховує свої останні дні й години 2018 рік. Тому саме зараз доречно згадати, що для вчительства краю це був період помітних зрушень і досягнень у всіх сферах реформування галузі освіти. Ми по праву раділи визнанням і успіхам наших учнів і студентів у різноманітних міжнародних і всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, турнірах і змаганнях. Гордимося результатами в навчанні і вихованні, формуванні якісного освітнього середовища, творенні Нової української школи.

Велика вдячність усім, хто сприяв цьому й доклав чимало зусиль до нашого загального успіху!

Чого очікуємо від року прийдешнього? Найважливіше – для нашої країни і кожного з нас це миру, добробуту, спокою та впевненості в майбутньому.

Бажаю усім зустріти Новий рік і Різдво Христове у родинному, теплому колі під спів колядок. Нехай ці чудові зимові свята будуть радісними та щедрими, додадуть міцного здоров’я, життєвих сил, енергії, творчої наснаги, вагомих успіхів і нових професійних звершень.

 

Начальник управління освіти і науки
Тернопільської облдержадміністрації               

Ольга ХОМА

 

Щиро вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

2017 – добігає до свого завершення, але ще маємо час оглянутися на пройдений шлях і дати оцінку року прожитому. Для освітян Тернопілля він  був періодом напруженої і результативної праці, важливих успіхів, змін і подій, викликів та випробувань на шляху творення Нової української школи. Тож дякую усім, хто не залишився байдужим до долі освіти і науки краю, усім, хто вніс свою частку знань і досвіду в нашу спільну справу.

Переконана особисто й вселяю сподівання в кожного на добрі зміни, на краще життя, на нові здобутки й перемоги в 2018 році. Для цього ми повинні мати тверду надію, тверду волю і тверду віру.

Нехай прийдешній рік буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове наповнить Ваші серця любов’ю, теплом зігріє, додасть невичерпної життєвої наснаги. Нехай торжествують небо і земля, славлячи Сина Божого!

Міцного здоров’я Вам, родинного затишку, щастя та добробуту!

 

З найкращими побажаннями радісних і
веселих новорічно-різдвяних свят

Начальник управління освіти і науки
Тернопільської облдержадміністрації
                                                                 Ольга Хома

 

Прийміть найщиріші вітання з найочікуванішою шкільною подією – святом Останнього дзвоника, чудовою шкільною традицією і теплим родинним святом!

Сьогодні, у 821 навчальному закладі області перегортають ще одну сторінку освітянського літопису майже 105,7 тис. учнів, з яких 4,5 тис. – одинадцятикласників і 9,6 тис. – дев’ятикласників.

Переконана, що вчительські колективи з честю виконали свою високу місію – збагатили школярів глибокими знаннями наук, культури, духовності, скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, сформували високий рівень українського патріотизму, національної свідомості та історичної пам’яті.

Більшості школярам останній дзвоник сповістив про довгоочікувані літні канікули. Тож бажаю їм приємних теплих і сонячних днів, гарного відпочинку, незабутніх яскравих вражень і мандрівок.

Особливою радістю, гордістю і щастям переповнені нині серця вчителів, які на шільних майданчиках спостерігають за результатами своєї вкрай важкої, але надзвичайно важливої освітянської праці – освіченими, розумними, вихованими, патріотично налаштованими цьогорічними випускниками, для яких останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове доросле життя. Упевнена, що на цьому шляху їм вистачить сміливості та наполегливості впевнено йти до обраної мети і взяти на себе відповідальність за власну долю і долю нашої країни.

Щиро вдячна вчителям за самовіддану працю, вічний неспокій, невпинний творчий пошук, педагогічну мудрість, а батькам – за турботу, взаєморозуміння та співпрацю.

Непохитної усім віри й впевненості у завтрашньому дні, здоров’я, сил, натхнення, успіхів у всіх добрих починаннях, радості, миру і злагоди.

 

              З повагою,
начальник управління освіти і науки
Тернопільської облдержадміністрації                                                                 О.З. Хома

 

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.

 

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть наші щирі вітання і побажання Божого благословення, душевної чистоти й рівноваги, добробуту і родинного затишку.

Переконані, що складні випробування, які нині випали на долю всього українського народу ще більше об’єднають нас, зроблять мудрішими, сильнішими, людянішими!

Нехай наша християнська любов і натхненна праця, переможний дух надії, миру, радості, всепрощення додають сил, енергії, наснаги в добрих і корисних справах задля процвітання рідної України.

Миру Вашим оселям, здоров’я Вам і Вашим рідним, а дітям – великої світлої долі.

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

 

 

Працівники управління освіти і науки
Тернопільської облдержадміністрації!

 

1 січня 2017 року – день народження та золотий ювілей у голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки Тернопільщини Людмили Мокей.

З нагоди цих дат від усього серця щиро вітаємо Вас, шановна Людмило Іванівно, й бажаємо невичерпної енергії на шляху здійснення запланованого, крицевого здоров’я, сил, енергії, натхнення для переконливого захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів освітянської спільноти області.

З повагою

Колектив і члени первинної профспілкової організації управління освіти і науки облдержадміністрації!

1 січня 2017 року відзначив свій 70-літній ювілей директор Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Іван Іванович Герц.

Народився ювіляр 1 січня 1947 року в селі Лохово Мукачівського району Закарпатської області.   1965 року вступив до Кременецького педагогічного інституту. Після його закінчення у 1970 році розпочав педагогічну діяльність у школі-інтернаті села Нижні Ворота Воловецького району. Наступні трудові записи: служба в армії, вчитель біології Тернопільської середньої школи № 16, а з 9 січня 1981 р.  – директор Тернопільської обласної станції юних натуралістів.

Під керівництвом  Герца І.І. Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді став одним з провідних позашкільних закладів еколого-натуралістичного профілю України.  Уже вдруге ТОЦЕНТУМ став переможцем відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників».

Його професійність, досвід і помітний вклад у розвиток позашкільної освіти Тернопілля відзначено:

  • нагрудним знаком «Відмінник народної освіти»;
  • почесним званням «Заслужений працівник народної освіти України»;
  • подякою Кабінету Міністрів України;
  • грамотою Верховної Ради України;
  • Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Бажаємо ювіляру бадьорості й сили духу, відмінного здоров’я та невичерпної спраги до життя. В цей і наступні дні на Вашому життєвому шляху нехай все неможливе здійсниться, а задумане стане ближче до реальності.  Успіхів Вам безмежних, творчих планів і професійного довголіття.

 

Працівники управління освіти і науки облдержадміністрації

Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч