Директоре! Учителю! Колего! Сьогодні ми бажаєм щиро Вам
Ще літ та літ під Долі оберегом і хай таланить думам і словам.
Хай сіється розумне, добре, вічне і в юних душах щедро пророста
І мрія Ваша, й праця титанічна і Ваш талант, і Ваша доброта!

23 листопада святкує ювілейний день народження Старко Михайло Васильович – директор Бережанської обласної комунальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням трудового навчання.

Педагогічну діяльність Михайло Васильович розпочав у 1981 році на посаді вчителя фізичного виховання цього навчального закладу. Його учні з 1993 по 2001 роки були учасниками й призерами Параолімпійських ігор, чемпіонату Європи,де отримували в нагороду золоті, срібні та бронзові медалі.

З 2001 року Старко М.В. працює заступником директора з виховної роботи, а з 2009 року – керівником інтернатного закладу.

За короткий час перебування на цій посаді зумів підвищити авторитет навчального закладу не тільки серед жителів міста Бережани, а й на обласному рівні.

Нині вже стало звичним для всіх, що в закладі з’явилися нові комп’ютери, сучасні кабінети, майстерні, обладнані затишні спальні, шкільні коридори, відремонтовані корпуси навчального закладу. Тому Старко М.В. має щиру повагу серед працівників школи-інтернату, учнів та батьків, багато з яких свого часу були випускниками школи-інтернату.

За досягнення в педагогічній праці відзначений грамотами органів управління освітою різних рівнів і званнями «Заслужений тренер України» та «Старший вчитель».

Працівники управління освіти і науки обласної державної адміністрації вітають Вас, шановний ювіляре, з побажаннями міцного здоров’я, невсипущої енергії, життєдайних проектів, вдячних учнів, колег і батьків-однодумців, Божої благодаті й щастя земного.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч