Прийміть найщиріші вітання з найочікуванішою шкільною подією – святом Останнього дзвоника, чудовою шкільною традицією і теплим родинним святом!

Сьогодні, у 821 навчальному закладі області перегортають ще одну сторінку освітянського літопису майже 105,7 тис. учнів, з яких 4,5 тис. – одинадцятикласників і 9,6 тис. – дев’ятикласників.

Переконана, що вчительські колективи з честю виконали свою високу місію – збагатили школярів глибокими знаннями наук, культури, духовності, скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, сформували високий рівень українського патріотизму, національної свідомості та історичної пам’яті.

Більшості школярам останній дзвоник сповістив про довгоочікувані літні канікули. Тож бажаю їм приємних теплих і сонячних днів, гарного відпочинку, незабутніх яскравих вражень і мандрівок.

Особливою радістю, гордістю і щастям переповнені нині серця вчителів, які на шільних майданчиках спостерігають за результатами своєї вкрай важкої, але надзвичайно важливої освітянської праці – освіченими, розумними, вихованими, патріотично налаштованими цьогорічними випускниками, для яких останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове доросле життя. Упевнена, що на цьому шляху їм вистачить сміливості та наполегливості впевнено йти до обраної мети і взяти на себе відповідальність за власну долю і долю нашої країни.

Щиро вдячна вчителям за самовіддану працю, вічний неспокій, невпинний творчий пошук, педагогічну мудрість, а батькам – за турботу, взаєморозуміння та співпрацю.

Непохитної усім віри й впевненості у завтрашньому дні, здоров’я, сил, натхнення, успіхів у всіх добрих починаннях, радості, миру і злагоди.

 

              З повагою,
начальник управління освіти і науки
Тернопільської облдержадміністрації                                                                 О.З. Хома


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч