11 липня ц.р. стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів України. Цьогоріч   абітурієнти подаватимуть документи у приймальні комісії  через  інтернет. Щоб допомогти вступникам освоїти нову систему електронної подачі заяв, ДП “Інфоресурс” розробило покрокову інструкцію.

 

Реєстрація вступників відбуватиметься на сайті:http://ez.osvitavsim.org.ua/ . Це посилання стане активним з 11 липня – саме тоді можна буде зареєструватися та почати подачу документів.

У держпідприємстві наголошують, що за статистикою саме на перший та останній день подачі документів припадає найбільше навантаження на сайт.  Тому в ці дні можуть бути технічні проблеми з роботою ресурсу на що варто звертати увагу абітурієнтам, коли вони подаватимуть власні заяви.

В інструкції щодо  роботи  із системою електронної подачі заяв у ВНЗ в 2016 році  окремими смисловими блоками пояснюється  вступнику як зареєструватися та  використовувати електронний кабінет, що буде доступний кожному зареєстрованому абітурієнту, а також сама процедура подачі електронних заяв.

Працівники  ДП “Інфоресурс” звертають увагу, що правильність та достовірність введених під час реєстрації данних – один з визначальних факторів  для успішного вступу.

Наприклад, середній бал атестата про повну загальну середню освіту  вступник має вводити вручну, а також підвантажити скан-копію додатку до документа про освіту.  У випадку, якщо вищий  навчальний заклад при перевірці виявить помилкові дані про середній бал атестата, він має право відмовити абітурієнту в участі у конкурсному відборі.

Нагадуємо, що в поточному році системою «Подання заяв в електронній формі» зможуть скористатися у повній мірі тільки вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікат ЗНО 2016 року і бажають вступити на денну форму навчання за ступенями молодший бакалавр, бакалавр (магістр і спеціаліст медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань). Кожен абітурієнт у 2016 році зможе подати 15 заяв на 5 різних спеціальностей у будь-який вищий навчальний заклад ІІІ-ІV р.а.  за власним вибором.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч