03 серпня 2017 року відбулося єдине фахове вступне випробування для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право», що проходило з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО.

 

Вступне випробування проводилося в Тернопільському національному економічному університеті (юридичний факультет). Організаційний та методичний супровід цього заходу забезпечили управління освіти і науки облдержадміністрації, обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, юридичний факультет ТНЕУ.

У тестуванні взяли участь 194 (94,6%) учасники із 205 зареєстрованих. Один учасник не був допущений до тестування через відсутність одного з обов’язкових документів, 10 осіб не з’явилося. Проведення ЗНО для вступу в магістратуру забезпечували 45 осіб. За дотриманням процедури тестування спостерігав один громадський спостерігач.

Результати вступного випробування буде розміщено на інформаційних сторінках вступників «Кабінет вступника-магістра» 15 серпня 2017 року на сайті Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч