Нещодавно на базі Київського коледжу будівництва архітектури та дизайну за участі Міністерства освіти і науки України та Департаменту освіти провінції Цзянсу Китайської Народної Республіки відбувся Міжнародний форум «Освіта без кордонів».

 

На форумі були представлені відділ освіти міста Ляньюньган, 12 університетів, 4 інститути та 8 коледжів із провінції Цзянсу. Провінція Цзянсу є однією із східних провінцій Китаю, яка розташована недалеко від міста Шанхая, і нараховує понад 140 навчальних закладів, в яких навчаються 1,9 млн. студентів (10% від усього студентства Китаю).

Делегація Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя у складі директора Калушки В.П. та заступників директора з НР Волошина В.Н. і Шевчука Я.Д. брала участь у цьому заході. На Міжнародному форумі відбулася презентація різних можливостей співпраці з навчальними закладами провінції Цзянсу, в тому числі академічної мобільності, а також надана інформація щодо вимог до навчання в цих закладах.

У результаті спілкування та перемовин були досягнуті попередні домовленості про підписання угод про співпрацю між Технічним коледжем ТНТУ ім. І.Пулюя та Чанчжоуським інформаційним професійно-технічним коледжем (м. Чанчжоу), Нанківським професійно-технічним коледжем і Нанківським політехнічним інститутом (м. Нанкін).

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч