У Технічному коледжі ТНТУ імені І.Пулюя, відповідно до Угоди про співпрацю, укладеної між навчальним закладом і ком’юніті-коледжем Санта-Фе, штат Флорида, США, перебуває професор Юджин Залдівар.

 

Насиченим подіями видався вже перший день його перебування в коледжі. Після знайомства з адміністрацією коледжу професор оглянув навчально-матеріальну базу, а студенти та викладачі розповіли гостю про обладнання навчальних кабінетів і лабораторій, здобутки в науковій роботі. Професора студенти ознайомили з традиціями українського народного побуту та зразками народної творчості, представили вироби, виготовлені власноруч.

Містер Залдівар відвідав музей історії та досягнень студентського і педагогічного колективу Технічного коледжу, ознайомився з його експонатами. Також для гостя з-за океану була організована оглядова екскурсія Тернополем.

Сьогодні відбулася зустріч професора Єугена Залдівара, делегації Технічного коледжу з заступником голови Тернопільської облдержадміністрації Юрієм Юриком та  начальником управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ольгою Хомою, в ході якої учасники обговорили особливості навчального процесу коледжу Санта-Фе, можливості дистанційного навчання. Було намічено перспективи подальшої співпраці між навчальними закладами.

Професор протягом тижня читатиме лекції з філософії студентам коледжу, візьме участь у круглому столі з молоддю, проведе майстер-клас для викладачів зі створення курсів для дистанційного навчання, відвідає міжкультурний інтернаціональний мистецький захід «Освіта єднає – Education Unites», до якого будуть залучені іноземні студенти, які навчаються на підготовчому відділенні ТК ТНТУ імені Івана Пулюя.

 

  


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч