2 квітня у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В.Гнатюка відбулась зустріч представників Тернопільського регіонального бізнес-інкубатора із студентами-активістами університету, на якій презентували перший в області центр з підтримки молодих осіб, які планують реалізовувати власні проектні ідеї.

 

До слова, проект реалізується за ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації у партнерстві з Тернопільським міськрайонним центром зайнятості.

Розпочав зустріч вітальним словом начальник відділу у справах молоді ТНПУ ім.Гнатюка, доцент Брославський Володимир Любомирович. Він побажав учасникам заходу плідної роботи та успіху в усіх починаннях.

Як мрію про власний бізнес втілити в реальність? З чого варто почати і куди звертатись за допомогою? Саме про це розповіла студентам Марія Фідінчук – представник Тернопільського регіонального бізнес-інкубатора.

За словами Марії, достатньо мати власну бізнес-ідею, а досвідчені експерти з ведення бізнесу допоможуть втілити її у життя.

Участь в бізнес-інкубаторі здійснюватиметься за 2 варіантами:

  1. 10 переможців отримають власне робоче місце в офісі інкубатора, а також можливість обміну досвідом та знаннями з іншими учасниками інкубатора щодня впродовж року та фаховий супровід із започаткування та ведення власного бізнесу.
  2. Також буде обрано 20 осіб, які отримають впродовж 2 років системну підтримку з розвитку та ведення своєї підприємницької діяльності.

Власне, мова йде і про фінансову, і про інформаційно-консультативну підтримку: допомога при укладанні договорів, установчих документів тощо.

На сьогодні бізнес-інкубатор вже підписав меморандуми про співпрацю з усіма відомствами, які мають стосунок до ведення підприємницької діяльності, а також розпочав співпрацю з міжнародними організаціями щодо можливості залучення грантових коштів.

Від активної студентської аудиторії лунали цікаві питання про оподаткування грантових коштів, які обіцяють видати переможцям найцікавіших проектних ідей, про можливість зміни бізнес-планів у період участі в інкубаторі тощо.

Участь у таких заходах – цікава та пізнавальна. Це виняткова можливість отримати фінансову та консультативну допомогу для старту власної бізнес-справи.

 

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч