У святкові Великодні дні в Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Олександра Барвінського студенти та викладачі вітали досвідченого педагога, просвітянку, громадську діячку Х. М. Яремчук.

 

За дорученням Голови Верховної Ради народний депутат України О.С. Барна вручив Христині Михайлівні Грамоту Верховної Ради за заслуги перед українським народом.

Цікавим, активним, творчим був шлях педагога з п'ятдесятилітнім трудовим стажем.

У 1988 році стала однією з активних членів Товариства української мови імені Т. Шевченка, з 1991 року протягом довгих років очолювала первинну організацію Просвіти в Чортківському педучилищі (пізніше – в коледжі). Як просвітянка, проводила активну роботу серед просвітян району і педагогічного та студентського колективів за утвердження престижу української мови в усіх сферах суспільного життя, збереження українських народних звичаїв і традицій, вивчення історії рідного краю і України, виховання поваги до українських цінностей, української культурної спадщини, любові до української пісні. Була активною як член Народного Руху. Має ряд подяк, грамот, дипломів, та вперше – державна нагорода такого рівня.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч