Уже втретє у Тернополі відбулася Всеукраїнська олімпіада з програмування АСМ-ICPC Ukraine 2018.

 

Сто п’ятдесят юних програмістів з вищих навчальних закладів Вінницької, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької та Донецької областей з’їхалися у Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, адже там відбувся один із етапів (відео).

Команди Південно-західного регіону вітали ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Буяк Богдан Богданович; депутат Верховної ради України – Барна Олег Степанович; заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Бицюра Леонід Олексійович; проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва – Фальфушинська Галина Іванівна; декан фізико-математичного факультету – Громяк Мирон Іванович; представник тернопільського ІТ-кластеру, менеджер проектів фірми Project Manager at Eleks – Денис Анатолій; менеджер з маркетингу фірми Future Processing – Дзюда Руслан; завідувач кафедрою інформатики та методики її навчання – Балик Надія Романівна та спонсори олімпіади.

Учасникам команд було вручено сертифікати учасників із пам’ятними сувенірами. Їм побажали успіхів та наснаги у боротьбі за право участі у ІІI етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC 2018 (1/2 фіналу). Олімпіада проводиться згідно правил чемпіонату світу з програмування серед студентських та учнівських команд під егідою Association for Computing Machinery.

В основному турі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування АСМ-ICPC Ukraine 2018 учасники мали виконати 15 конкурсних завдань різного рівня складності за відведені п’ять годин.

Після напруженого очікування підведено підсумок олімпіади серед 43 команд Південно-Західного регіону.

Серед студентських коман переможцями було визначено:

  • диплом І ступеня – Вінницький національний технічний університет (VNTU_TreeS: Юрій Шмерчук, Евгеній Щербіна, Олександр Спажев, тренер Володимир Месюра)
  • дипломи ІІ ступеня – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (ChNU_BlessRNG: Олександр Маник, Михайло Смерека, Андрій Василик, тренер Тетяна Караванова)
  • дипломи ІІІ ступня – Вінницький національний технічний університет (VNTU_[figTree]: Олексій Кавка, Андрій Андреєв, Максим Мельник, тренер Вікторія Войтко)

Серед учнівських команд:

  • 1 місце – Хмельницький Ліцей №17 (sKhmG1VK-ALGO1-DreamTeam: Ілля Волинець, Антон Дядюк, Ігор Рамський, тренер Андрій Попик)
  • 2 місце – Хмельницька Гімназія №2 (sKhmG1VK-ALGO2 - Gimnazium2: Роман Радіонов, Артем Фомюк, Володимир Авсієвич, тренер Андрій Попик)
  • 3 місце – Вінницький технічний ліцей (sVTL_Type-C: Ілля Кузнецов, Діана Ливицька, Денис Тимчук, запасний Володимир Гринюк, тренер Ніна Єфременюк) та Чернівецький ліцей №1 математичного та економічного профілів (s_CV_Lyceum_CV++:і Михайло Тірон, Микола Чиківчук, Максим Ліщинський, тренер Василь Косован, со-тренер Катерина Колодрібська)

Урочисте нагородження переможців олімпіади відбулося на фізико-математичному факультеті Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Фото

Фото

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч