31 жовтня 2018 р. у виставковій залі Тернопільського національного економічного університету відбувся брейн-ринг на тематику Європейського Союзу між студентами закладу вищої освіти.

 

Участь в інтелектуальному змаганні взяли чотири команди – «Титани», «Liberta», «Invicta» та «Покоління «Z», яких вітали Оксана Десятнюк, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток) та Уляна Коруц, начальник відділу міжнародних зв’язків.

Модератором заходу виступив Станіслав Корольков, представник громадської організації «Інтерньюз – Україна», який пояснив правила та розпочав перший раунд. У перерві між раундами проводилася вікторина для групи підтримки, які за кожну правильну відповідь отримували приємні призи.

Всі учасники проявили себе на найвищому рівні, показавши свої знання не лише в певній галузі, а й загальну ерудованість. Переможцем брейн-рингу стала команда «Liberta».

Також на захід завітали й поважні гості університету – Наташа Єфімофф, керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні, та Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, які вручили приємні призи не лише переможцям, а й всім учасникам зустрічі – футболки, кепки, блокноти та «Паспорти ЄС».

За інформацією ТНЕУ

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч