13 грудня ц.р. в Борщівському агротехнічному коледжі відбулися вибори директора цього закладу освіти.

 

Увесь процес виборів проходив згідно з вимогами наказу Міністерства освіти і науки України від 21.08.2018 року № 363-к і Положення про виборчу систему та порядок проведення виборів директора Борщівського агротехнічного коледжу й інших нормативних документів.

У виборах брали участь 110 осіб, з яких 83 педагогічні працівники, 10 представників від трудового й 17 -  студентського колективів.

На виборах були присутні акредитовані представники засобів масової інформації: Наталія Галушка – газета «Галицький вісник «Плюс», Ірина Мадзій – газета «Вільне життя», акредитовані спостерігачі від кандидата – Ірина Грималюк та ГО студентської Ради БАТК – Іван Буряк, а також представник від МОН України – Тетяна Дрозд, головний спеціаліст відділу реформування освітньої діяльності управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації.

Відповідно до протоколу від 13 грудня 2018 року № 4 виборча комісія встановила наступні результати голосування: 110 виборців отримали виборчі бюлетені. Кандидат на посаду директора Борщівського агротехнічного коледжу Козій Ярослав Васильович отримав підтримку 106 виборців, що відповідає 96,4%.

Весь колектив навчального закладу привітав Ярослава Васильовича з прекрасним результатом, в черговий раз підтвердив правильність благородних дій на посаді директора та перемогу його ділових і людських якостей.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч