Під час 2017-2018 навчального року участь у нових програмах Міністерства освіти і науки України щодо впровадження Концепції нової української школи братимуть 4 навчальні заклади області. Ще на базі 7 загальноосвітніх шкіл будуть реалізовані проекти зі створення нового освітнього простору.

 

За словами начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольги Хоми, відповідно до наказу Міністерства освіти й науки України від 13.07.2017 року «Про проведення Всеукраїнського пілотного експерименту щодо впровадження концепції нової української школи» від Тернопільщини учасниками цього проекту стали: Козівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7, Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст. і Збаразька ЗОШ І-ІІІ ст. №1. У регіональному проекті буде брати участь Шумська ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Метою концепції, зазначила Ольга Хома, є забезпечення проведення докорінної та системної реформи загальної середньої освіти. Зокрема, будуть розроблені нові стандарти змісту загальної середньої освіти, що ґрунтуватимуться на компетентнісному та особистісно-орієнтованому підході до навчання.

Водночас, у рамках спільного проекту Міністерства освіти і науки України та Мінрегіону в області визначено 7 загальноосвітніх навчальних закладів, на базі яких будуть реалізовані проекти із створення нового освітнього простору. Це Козівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Шумська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Бучацька ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Лановецька ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Підволочиська ЗОШ І-ІІІ ст., Микулинецька ЗОШ І-ІІІ ст. і Новосільська ЗОШ І-ІІІ ст.

«Що стосується нової української школи та пілотування, то у всі відділи освіти надіслали управлінські та інформативні матеріали з пропозиціями та рекомендаціями, яким повинно бути наповнення кабінетів та навчальних класів для учнів першого класу. Адже, вивченням і моніторингом працівниками МОН України за роботою вчителів, а також аналізом їхньої роботи, ми повинні засвідчити добрі і відмінні результати та переконати, що у районах вчителі також здатні працювати і реалізовувати ті пілотні проекти, які необхідні для нашого розвитку», – підкреслила Ольга Хома.


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч