У цьому зайвий раз переконалися учні Тернопільської спеціалізованої школи і-ііі ступенів №29 з поглибленим вивченням іноземних мов.

 

З понад ста двадцяти учнів чотирьох шостих класів одні брали участь в азартних естафетах, а інші – щиро та гучно вболівали за друзів.

Перед початком олімпійського уроку під керівництвом однієї зі старшокласниць школярі дружно зробили розминку, із зацікавленням вислухали привітання директора навчального закладу Анатолія Ятищука, почесних гостей – першого заступника голови Тернопільського обласного відділення НОК України Віталія Ігнатенка, олімпійського стипендіата, чемпіона України з метання диска, майстра спорту з легкої атлетики Івана Панасюка, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту, заслуженого тренера України, засновника школи греко-римської боротьби на Тернопільщині Володимира Пласконоса.

А озвучені після цього філософія сучасного олімпійського руху, його головний девіз «Швидше, вище, сильніше!», а також проголошена всіма клятва олімпійця стали запорукою чесної спортивної боротьби. Дві смуги перешкод, швидкісна бігова гра в «хрестики-нулики» не виявилися для найкращих у своїх класах спортсменів надто складними завданнями.

На завершення змагань приємною несподіванкою для їх учасників став вердикт суддівської колегії. А сама церемонія нагородження нагадала олімпійську. Директор школи Анатолій Ятищук персонально вручив кожному шестикласнику грамоту, а почесні гості Віталій Ігнатенко і Володимир Пласконіс – призи від НОКу України з олімпійською символікою. Знають учні школи і про інші традиційні змагання – «Олімпійське лелеченя». І мають намір із задоволенням брати в них участь.

Почесних відзнак від Тернопільського обласного відділення НОКу України удостоїлися і юні футболісти 2006 року народження, які в червні ц.р. в Кременчуці, на Полтавщині, під керівництвом Володимира Ясючені вибороли срібні медалі фінального турніру змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч». Причому в команді з 29-ї разом із Олександром Сорокою, Олегом Москальовим, Олегом Бульчаком, Валентином Мартиновичем, Сергієм Проциком, Володимиром Кикішем, Олегом Співаком, Олександром Божком і Матвієм Новиковим виступала і Христина Клим.

На фото: Олімпійський урок у Тернопільській спеціалізованій школі №29 з поглибленим вивченням іноземних мов.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч