В Урманському навчально-виховному комплексі «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ» Бережанського району встановили модернізовану систему опалення.

 

Відтепер учням тепло й комфортно навчатися, а завдяки встановленій модернізованій системі опалення – це ще й економічно вигідно. Адже навчальний заклад значно заощаджує на витратах на енергоносії. Пересвідчився у цьому й голова Тернопільської ОДА Степан Барна, який, перебуваючи у робочій поїздці в Бережанському районі, побував у цьому навчальному закладі.

Як наголосив очільник Тернопільщини, сьогодні в області роблять акцент на якісній освіті, а це можливо лише після того, коли навчання буде затишним та комфортним. Тому в школах області здійснюються капітальні ремонти, утеплюються фасади, замінюються вікна та системи опалення, перекриваються дахи.

«У цій школі якраз триває робота над утепленням фасаду: перекрили дах, замінили старі вікна на нові, встановили нову систему опалення та паливні котли на дровах. Проведені роботи дозволяють економніше обігрівати заклад й рівномірно утримувати в ньому тепло. Відтак, дітям уже не доводиться сидіти на уроках у верхньому одязі та мерзнути, а навпаки – із задоволенням іти до школи та навчатися. Тому такі кроки є правильними та потрібними. Бо після завершення ремонтів ми будемо працювати над покращенням матеріально-технічної бази шкіл», – підкреслив Степан Барна.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч