26 листопада 2017 року відбулася святкова ювілейна імпреза з нагоди 70-річчя Бережанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, де зібралися учні, батьки, колишні працівники, учителі, випускники та друзі школи, які приїхали до рідної alma mater із різних куточків України.

 

Почесні гості святкового дійства – міський голова Бережан Володимир Музичка подарував школі сертифікат на 100 тис. грн. для придбання комп’ютерного класу, начальник відділу освіти, молоді і спорту Галина Михальчук вручила ноутбук, директор ДІАЗу Василь Зорик, керівники міських навчальних закладів, випускники попередніх років дякували педагогічним працівникам за мудрість і отримані знання, виховання підростаючого покоління в національно-патріотичному дусі та вручили цінні подарунки.

За час свого 70-річного існування Бережанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2 закінчили понад дві тисячі учнів, дві сотні з яких нагороджено медалями за успіхи у навчанні. Серед випускників є багато відомих людей.

Тут з трепетом слідкують за спортивними здобутками випускниці школи 1999 року, відомої легкоатлетки Наталії Легонькової, багаторазової чемпіонки міжнародних пробігів, учасниці Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро в 2016 році.

Учень школи Лучка Юрій у 2017 році став наймолодшим лауреатом стипендії Президента України за перемогу у Всеукраїнському конкурсі науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Також гордиться вчительський колектив перемогою Амброзяк Христини й здобутим ІІІ місцем у цьому ж етапі конкурсу.

Вперше в історії Бережанщини учні цього навчального закладу є членами збірної України з легкої атлетики. Оборотова Жанна, Когут Тетяна та Ткач Зоряна стали кандидатами у збірну України з футболу «У-15».

У стінах школи в 2016 році створено єдиний на Бережанщині Музей української звитяги, де зібрані матеріали новітніх героїчних сторінок нашої історії, розповіді про тих, хто брав і бере участь в АТО: випускників школи, батьків учнів та педагогів.

Учні є активними учасниками та призерами усіх конкурсів, олімпіад, турнірів, змагань, адже, у навчальному закладі працює команда талановитих, творчих, креативних педагогів-однодумців, які забезпечують високий рівень освітнього процесу.

Сьогодні вчителі та учні започаткували ряд проектів, що вийшли за межі Бережанщини: піша хода за мир в Україні, дійство «Гаївкове розмаїття», «Вбери школу у вишиванку». Останній знайшов підтримку в освітніх закладах Луганщини. Команда школи стала фіналістом проекту-конкурсу «Відкривай Україну», в якому брали участь 270 міст України. Бережанська ЗОШ №2 – єдина школа Тернопільщини, яка увійшла в ІІІ етап проекту «Я люблю Україну», який проходив у Чернівцях.

За роки існування школи її директорами були Олександр Жданович, Андрій Берко, Ніна Махова, Іван Корінь , Михайло Літвінов, Іван Майборода, Аркадій Піонтковський, Людмила Добролюбова, Ілля Владика, Богдан Була.

Цього святкового дня лунали слова подяки, були щирими й відвертими спогади різних поколінь випускників та учителів, присутніх представників влади, громадських організацій, батьків. Усі бажали рідній школі нових освітніх звершень, якісних і результативних успіхів на шляху творення Нової української школи – «Слався ти, слався, школо моя!».

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч