Молодь сьогодення - майбутні лідери. Саме молодь повинна дбати про майбутнє і вживати відповідних заходів для вирішення проблем, пов'язаних з водою та довкіллям, адже найважливішою проблемою сьогодення є дефіцит якісних водних ресурсів і подальша деградація довкілля.

 

Серед переможців «Всеукраїнського юнацького водного призу 2017» за найкращий водний проект з дослідження проблем, пов'язаних з водою, 10-класник Борщівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, слухач Борщівської філії Тернопільського обласного відділення МАН України Михайліченко Віталій. Його наукове дослідження «Грозові хмари - джерело енергії для нагріву води» відзначено ІІІ місцем.

Талановитий учень поділився враженнями: «Моя робота відноситься до розробки приладу, основною метою якого є отри­мання енергії з блискавок, а використовувати такий вид енергії я пропоную для нагрівання води.

Наукова новизна роботи полягає у тому, що розроблено дизайн громовідводу, який перетворює енергію блискавки в теплову і зберігає її в тепло­вому акумуляторі. Також використання такого приладу передбачає встановлен­ня ультрафіолетового лазера, який буде створювати іонізований канал з низьким опором по якому будуть проходити штучні блискавки.»


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч