Перебуваючи в робочій поїздці у Скалатській об’днаній територіальній громаді Підволочиського району, голова Тернопільської ОДА Степан Барна відвідав місцеву школу І-ІІІ ступенів, яка з 2016 року функціонує як опорний навчальний заклад.

 

У школі він оглянув класи та поспілкувався з учнями і педагогічним колективом. Під час розмови було вирішено, частину коштів, виділених з державного бюджету, що залишилися з попереднього року, спрямувати на придбання комп’ютерів і облаштування комп’ютерного класу.

«Хочу подякувати колективу школи, за те, що ми добре співпрацюємо, маємо порозуміння, а також спільно демонструємо, як може змінюватися, ставши опорною, обличчя школи у місті Скалат. У даній школі ми провели утеплення фасаду та заміну даху. А тепер працюємо над покращенням матеріально-технічної бази. Мені хотілося б, щоб у кожній школі в області були замінені вікна, утеплені класи, сучасні комп’ютери, шкільні автобуси, сучасне обладнання, на якому навчатимуться діти, облаштовані кабінети фізики, хімії, біології. Сподіваюся, що й надалі громада і дирекція школи будуть використовувати ці можливості ефективно і створить комфортні умови для навчання наших дітей», – підкреслив очільник краю.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч