З 26 по 27 січня 2018 року в приміщенні Тернопільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня повного дня з поглибленим вивченням основ економіки відбувався тренінг для координаторів, тренерів і педагогів пілотних шкіл проекту «Нова українська школа», в яких учні навчатимуться за методикою LEGO.

 

Цей захід проведено згідно з вимогами листа Міністерства освіти і науки України №1/9-652 від 01.12.2017 р. щодо впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес початкових класів і відповідно до меморандуму про взаєморозуміння , підписаного Міністерством освіти і науки України з компанією LEGO Foundation,

Провела тренінг тренер, закріплена за Тернопільською областю від The LEGO Foundation Фігурська Надія Василівна.

З 01 вересня ц.р. вчителі перших класів мають бути повністю готовими до нових умов навчання в Новій українській школі. Адже, нинішні діти потребують сучасних підходів і якісно нового освітнього середовища, яке для них має стати зрозумілим і природнім, наповнене грою і діяльністю. Тому, педагог повинен володіти сучасними знаннями взаємодії з дитиною. Неповнолітні здобувають у грі готовність до викликів сучасного світу, через що використання методики гри з LEGO є одним із важелів, що допоможе забезпечувати всебічний розвиток особистості дитини.

Час вимагає змін підходів до навчання. Важливість використання гри LEGO в освітньому процесі початкової школи відмітили педагоги пілотних шкіл, тренери, інші учасники тренінгу за методикою LEGO, які на короткий час , «ставши дітьми», з захопленням працювали в групах і парах, знайомилися з новими методиками, створювали міні-проекти.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч