3 лютого 2018 року на базі Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся фінальний етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка – це унікальна можливість творчо виявити себе. Учні і студенти можуть продемонструвати активну життєву позицію і ще раз відкрити для себе світ Шевченкового слова.

У відкритті конкурсу брали участь представник Інституту модернізації змісту освіти МОН України, науковий співробітник сектору електронних освітніх ресурсів відділу цифрової освіти та ІКТ Галина Коломоєць, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома, директор і заступник директора обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Петровський та Ольга Когут, члени оргкомітету.

«Шевченкове слово – то кришталево-чисте свічадо. Багато часу минуло від того дня, коли українка-кріпачка дала світові генія, але він не віддаляється, а наближається до нас», – звучало з уст ведучих. Глибоко зворушила присутніх літературна-музична композиція у виконанні учасників художньої самодіяльності Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов (Будій Н.Д.).

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулася представник МОН України Галина Коломоєць, побажавши їм успіху й натхнення під час написання творчих робіт та зачитала вітання Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Учасниками конкурсу були учні закладів загальної середньої освіти (5-11 класів), закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації усіх форм власності відповідно до гуманітарного та технічного профілів навчання у кількості 31 особи.

Під час урочистого відкриття відбулося нагородження дипломами та призами переможців ІІІ етапу конкурсу.

Виконання конкурсних робіт розпочалося і завершилося своєчасно, відповідно до вимог положення про Конкурс.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч