31 січня ц.р. викладач кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, письменник Олександр Вільчинський, на запрошення відділу освіти Скалатської ОТГ брав участь у роботі інтегрованого семінару-практикуму вчителів-істориків і словесників.

 

Тема семінару: «Дослідницько-пошукова та краєзнавча робота на уроках історії та української літератури як один із шляхів розвитку творчих компетентностей». Олександр Вільчинський виступив перед вчителями історії та української мови й літератури Підволочиського району та учнями Скалатської ЗОШ I-III ступенів.

Роботу семінару побудовано на прикладі вивчення в школах області роману Олександра Вільчинського “Останній герой”, в якому любовна історія Олекси і Уляни висвітлюється на тлі боротьби українського народу за незалежність, героїка УПА знаходить відгомін у сьогоденні. Автор розповів про свою творчість, а також про те, як з’явився задум написання цього твору, звідки черпав натхнення, хто послужив прототипами героїв і персонажів та відповів на численні запитання як вчителів, так і учнів.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч