На початку січня 2018 р. Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Career Hub у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком оголосили конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» для учнів 10-х класів закладів загальної середньої освіти в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні».

 

Було запропоновано написати есе, в якому учні мали розповісти про професію своєї мрії та який внесок у розвиток країни планує зробити учасник конкурсу власною працею.

Санду Марко, учень Кременецького ліцею ім. У.Самчука, висловивши свою мрію щодо професії, став переможцем відбіркового етапу і був запрошений 27 квітня ц.р. на регіональну зустріч у Львові. Роботою учня керувала соціальний педагог ліцею Софіянчук Зіновія Микитівна.

 На цьому етапі Марко в складі збірної команди виконував творче завдання у формі коллажу на одну з тем:

  1. Мої професійні перспективи
  2. Мій вклад в розвиток України.
  3. Як я планую зробити світ кращим.
  4. Цікаві поради з планування кар’єри.
  5. Професії майбутнього.

Вихованець ліцею знову став переможцем і взяв участь у Національному етапі конкурсу – конференції, яка відбулася 31 травня у Києві. Готуючись до заключного етапу, Марко підготував презентацію «Мої враження від зустрічі з кумиром», брав активну участь у роботі конференції і був відзначений дипломом переможця Всеукраїнського конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Він один із 6 серед переможців виступав на заключній конференції.

Вітання Санду Марку з перемогою, який з 1348 учасників став одним із найкращих – це престижно!


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч