За такою назвою на шкільному подвір’ї Вишнівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Збаразького р-ну відбувалися імпровізовані зйомки телепередачі. Усі учасники знімального процесу мали можливість переглянути яскраві моменти й кадри кінострічки шкільного життя одинадцятикласників, головних героїв проекту.

 

Свято розпочалося словами ведучих-кореспондентів:

«Ця телепередача присвячується їм, нашим вигадливим, непосидючим, веселим випускникам. Цей ефір присвячується і вам, дорогі вчителі і всі працівники школи. А також вам, любі мами й тата, бабусі та дідусі, які терпляче долали усі труднощі разом зі своїми дітьми».

У рубриці «Новини» було надано слово директору школи Анатолію Островському, який підвів підсумки за навчальний рік.

Він відзначив переможців учнівських олімпіад ІІІ етапу з навчальних предметів: Олега Мороза (учня 9-А кл.) нагороджено дипломом ІІ ступеня з біології, Олександра Козиру (учня 8-А класу) нагороджено дипломом ІІ ступеня з фізики та дипломом ІІІ ступеня з української мови. Марія Погранична, начальник відділу освіти, культури,молоді та спорту, вручила їм грошову винагороду. А також звернулася до всіх присутніх з вітальним словом та побажала «полуничного, черешневого літа та морського повітря кожній дитині».

Наступним епізодом у передачі була рубрика «Казкове дитинство». Запрошені гості – перші вчителі випускників Г.О. Волинська, Г.В. Лукащук таЛ.І. Дмитришин. Класний керівник І.М. Шиян згадала яскраві моменти їхнього шкільного життя: подорожі, екскурсії, уроки, виховні заходи, які готували разом.

Щороку випускники залишають школу, але їм на зміну приходять наймолодші – першокласники. Вони подарували на згадку одинадцятикласникам ароматні пряники-дзвоники. Останньою сценою, яку потрібно було відзняти у програмі «Дитинство залишимо школі», був останній дзвоник, якого передавали випускники з рук в руки. Саме він сповістив про те, що зйомки завершені, і юнаки та дівчата вже завтра зніматимуть нові фільми та програми під назвою «Доросле життя».

ЛІЛІЯ ГОЛОВАТЮК,
смт Вишнівець


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч