На урочисту лінійку на шкільному подвір’ї зібралися усі учні школи, а їх майже 200,  серед яких 14 першокласників. 

 

Віктор Овчарук передав школі ігрові набори, передбачені новим державним стандартом початкової освіти, для кожного першокласника, а також для 19-ти другокласників.

«Сьогодні урочисте та хвилююче свято. Перший дзвоник – важлива подія як для школярів, так і для батьків та учителів. Особливо трепетним свято першого дзвоника є для першокласників. Вони пішли у школу, у нову українську школу, у якій буде приємно навчатись, пізнавати світ та здобувати знання, - на цьому наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук, який привітав школярів Івано-Пустенської загальноосвітньої школи Борщівського району, педагогів та батьків з новим навчальним роком. - Вітаю з початком нового навчального року усіх школярів та вчителів. Це свято для тих, хто вчиться і хто навчає, хто  щоранку виряджає до школи та зустрічає з неї. Звертаюся до випускників. Цей рік – останній за шкільною партою. Попереду рік напруженого навчання, зовнішнє незалежне оцінювання, і доросле життя. Бажаю вам досягти поставлених перед собою цілей, вибрати улюблену професію і продовжити навчання чи то у виші, чи то в училищі чи коледжі. Низький уклін учителям – саме завдяки вашій праці твориться майбутнє України. В освіті немає місця байдужим та випадковим людям, освітяни – самовіддані, творчі, яскраві, ініціативні  особистості. І саме такими ви є. Удачі вам та добра, задоволення від результатів праці, вдячних учнів».

Очільник обласної ради також зазначив, що освітня реформа – одна з ключових у нашій державі. «Інвестуючи в освіту, ми виховуємо громадянина, особистість з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією, бажанням навчатися та працювати на благо України», - додав Віктор Овчарук.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч