10 січня 2019 р. в опорній спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці Зборівського району відбулась творча зустріч «Поговоримо про НУШ».

 

Учасники заходу вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Залозецької ОТГ.

Відкрила зустріч заступник директора з навчально-виховної роботи Оксана Зубрик, яка наголосила на актуальності теми заходу, ознайомила присутніх з матеріальним і дидактичним забезпеченням навчання першокласників в опорному закладі та його філіях, планом проведення зустрічі.

Вчитель 1-Б класу Наталія Дармопук під час презентації свого досвіду роботи розказала про переваги навчання учнів в НУШ, залучила присутніх до гри –вправи «загадкова коробка», вправи «настрій », провела майстер-клас з використання на уроках конструктора «Лего».

Вчитель 1-А класу Оксана Лакоцька обгрунтувала доцільність «педагогіки партнерства», поділилась досвідом облаштування навчальних осередків в класі, провела інтерактивну вправу «сенкан», під час якої учасники зустрічі працювали в групах.

Усім вчителям було вручено буклети-пам’ятки про впровадження НУШ.

Цікавим і змістовним був виступ методиста комунальної установи "Зборівський районний методичний кабінет" Зборівської районної ради Наталії Ставкової, яка надала актуальну інформацію щодо впровадження НУШ.

Методист відділу освіти, молоді та спорту Залозецької селищної ради Наталія Мойсеєнко відзначила високий рівень роботи вчителів початкових класів опорної школи. Для позитивного налаштування на педагогічну працю у ІІ семестрі 2018/2019 навчального року за її пропозицією учасники зустрічі виконали коляду «Нова радість стала».

Присутні висловили вдячність дирекції та вчителям перших класів школи за проведений захід, відзначили оформлення класних кімнат для навчання дітей в умовах НУШ та святкування Новорічних та Різдвяних свят.

Директор школи Ярослав Нечай

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч