27-28 січня 2019 року відбувався фінал ІІ туру (обласного) всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінаціях: «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Вчитель інклюзивного класу» та «Французька мова».

 

З вітальним словом до фіналістів звернулися голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома; директор обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Петровський, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмила Мокей; член громадської ради облдержадміністрації Ірина Чорна.

Учасників конкурсу також привітали члени журі:

  • Ігор Вітенко – заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва Тернопільського ОКІППО, к. геогр. н., голова журі у номінації «Географія»;
  • Ольга Пермякова – доцент кафедри романської філології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, кандидат педагогічних наук, голова журі у номінації «Французька мова»;
  • Любов Барна – доцент кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, кандидат педагогічних наук, голова журі у номінації «Основи здоров’я»;
  • Надія Буняк – завідувач кафедри Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, доктор психологічних наук, професор; голова журі у номінації «Вчитель інклюзивного класу».
  • Володимир Брославський – начальник відділу у справах молоді, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, кандидат історичних наук, доцент, учасник АТО; голова журі у номінації «Захист Вітчизни».

У кожній номінації педагоги області брали участь у конкурсних випробуваннях:

  • на відбірковому етапі у номінаціях «Вчитель інклюзивного класу», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Французька мова» – «Практична робота» (40 балів), «Тестування з фахової майстерності» (20 балів);
  • на відбірковому етапі у номінації «Географія» – «Методичний практикум» (40 балів), «Тестування з фахової майстерності» (20 балів);
  • на фінальному етапі у номінаціях «Вчитель інклюзивного класу», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Французька мова» – «Методичний практикум» (40 балів), «Проект» (40 балів), «Урок» (60 балів);
  • у номінації «Географія» – «Практична робота» (40 балів), «Дослідження» (40 балів), «Урок» (60 балів).

За результатами теоретичного і практичного турів рішенням журі переможцями стали:

у номінації «Географія»

Дрозд Катерина Сергіївна – учитель географії Кременецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4

 у номінації «Основи здоров’я»

Дяків Василь Григорович – учитель навчального предмета «Основи здоров’я» Заліщицької державної гімназії

 у номінації «Французька мова»

Сагайдак Катерина Олександрівна – учитель французької мови, Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

 у номінації «Вчитель інклюзивного класу»

Домбровська Наталія Михайлівна – учитель інклюзивного класу Тернопільського ліцею № 21 - спеціалізованої мистецької школи ім.І.Герети

 у номінації «Захист Вітчизни»

Терлецький Віталій Михайлович – учитель навчального предмета «Захист Вітчизни» навчально – виховного комплексу "Довжанківська загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад" Тернопільської районної ради.

 Лауретами конкурсу стали учителі:

у номінації «Географія»

  • Агаркова Тетяна Сергіївна – учитель географії Підволочиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  • Горин Андрій Петрович – учитель географії загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Дунів Заліщицького району
  • Дудка Володимир Зіновійович – учитель географії навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1-гімназія" м. Копичинці Гусятинського району
  • Кантицька Людмила Леонтіївна – учитель географії Гніздичненського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Збаразького району

 у номінації «Основи здоров’я»

  • Безух Оксана Ярославівна – учитель навчального предмета «Основи здоров’я» Биковецького навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шумської міської ради
  • Гладка Валерія Валеріївна – учитель навчального предмета «Основи здоров’я» Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11
  • Михайленко Ярослав Володимирович – учитель навчального предмета «Основи здоров’я» комунального закладу Настасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської районної ради
  • Шийка Олена Петрівна – учитель навчального предмета «Основи здоров’я» Борщівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 3 - гімназія імені Романа Андріяшика

 у номінації «Французька мова»

  • Грабовська Зоряна Ярославівна – учитель французької мови Тернопільської Української гімназії ім. І Франка
  • Цар Зоряна Василівна – учитель французької мови, Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 з поглибленим вивченням іноземних мов
  • Шевчук Олександр Григорович – учитель французької мови Велико-загайцівського навчально– виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Шумської міської ради

 у номінації «Вчитель інклюзивного класу»

  • Мисько Ольга Володимирівна – учитель інклюзивного класу Шкроботівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Шумської районної ради
  • Савицька Надія Степанівна – учитель інклюзивного класу опорного закладу Горинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кременецької районної ради
  • Янчишин Оксана Петрівна – учитель інклюзивного класу Цеценівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Шумського району

 у номінації «Захист Вітчизни»

  • Дудник Віктор Валерійович – учитель навчального предмета «Захист Вітчизни» Тернопільської школи допризовної підготовки Тернопільської міської ради
  • Пеляк Сергій Іванович – учитель навчального предмета «Захист Вітчизни» Козівської державної української гімназії ім. В. Герети
  • Пендзей Роман Євгенович – учитель навчального предмета «Захист Вітчизни» Язловецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бучацького району
  • Тихоліз Василь Володимирович – учитель навчального предмета «Захист Вітчизни» Млиновецького навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Зборівського району.

Усім переможця та лауреатам конкурсу вручено грамоти та подарунки управління освіти і науки облдержадміністрації, грошові премії та подяки від обласної організації профспілки працівників освіти і науки, фахові бібліотечки від видавництв «Підручники і посібники», «Астон», «Мандрівець».

Крім цього переможці отримали ще й спеціальні почесні відзнаки від обласної організації профспілки працівників освіти і науки та управління освіти і науки ОДА.

 

 


Facebook

200 символів ліворуч
1000 символів ліворуч